Wyszukiwałeś:

auta

. Znaleziono 11518 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta

Spróbuj też wyszukać: auta używane samochody używane samochody używane z homologacją i fakturą vat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 11518 wszystkich):

Kratki, czyli powrót do przeszłości

Zawirowania wokół przepisów dotyczących możliwości odliczaniapodatku VAT od samochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczejsprawiły, że po kilku latach nieobecności w salonach sprzedaży pojawiłysię auta z kratką. Niemal natychmiast spotkały się one z dużymzainteresowaniem, co widać także po marcowym rankingu Top Ten mojeauto.pl.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Jak się ubierać zimą do auta?

Zima, duży mróz za oknem, każdy z nas ubiera się tak, by było mu jaknajcieplej. A więc kilka warstw ubrań pod grubą kurtką, czapka, szalik,rękawiczki. Wielu z nas następnie, tak jak stoi, wsiada do auta i rusza wdrogę. Niestety, wówczas swoboda ruchów jest mocno ograniczona,co w ekstremalnych sytuacjach może być nawet niebezpieczne.

 

Wciąż nie stać nas na nowe auta

Tylko 8% Polaków, którzy zostali w 2010 roku właścicielamisamochodów, kupiło nowe auta. Pozostałe 92% osób wybrałosamochody używane. W większości przypadków zakupu auta z drugiej rękidokonano od osób prywatnych, a średnia cena używanego samochoduwyniosła 12,4 tys. zł.

 

Wypożyczanie auta za granicą ? na co zwrócić uwagę?

Samodzielne odkrywanie wakacyjnych zakątków bywa ciekawsze i tańszeniż typowe wycieczki zorganizowane. Bywa też bardziej ryzykowne. Podejrzanieniska cena, haczyki w ubezpieczeniu czy nieoczekiwane obciążenie kartykredytowej. Razem z Europejskim Centrum Konsumenckie radzimy, jakie zapisy wumowie warto wziąć pod lupę i co trzeba wiedzieć przed wypożyczeniem autana zagranicznych wakacjach.

 

Zastanawiasz się nas nad zakupem samochodu? ? przeczytaj!

Zakup samochodu, niezależnie od tego, czy dotyczy auta używanego czy nowego,to ważna decyzja życiowa. W związku z tym, że nasz nowy nabytek będzie namsłużył co najmniej przez kilka najbliższych lat, warto do takiej decyzjiodpowiednio się przygotować.

 

Wątek na forum: Dylemat co do wyboru auta... Proszę pomóc. ..

Witam i proszę o pomoc w doborze mojego auta. Przymierzam się do tego od jakiegoś czasu. .. Otóż wybrałem 4 modele aut które dobrałem pod kątem ekonomiczności (pierwsze dwa modele) za wygląd ( trzecie auto) oraz nowszy model obecnego auta za bezawaryjną jazdę przez ostatnie 3 i pół roku...Dodam ż...

 

Wątek na forum: Pomoc w wyborze kolejnego auta..

Witam i proszę o pomoc w doborze mojego auta. Przymierzam się do tego od jakiegoś czasu. .. Otóż wybrałem 4 modele aut które dobrałem pod kątem ekonomiczności (pierwsze dwa modele) za wygląd ( trzecie auto) oraz nowszy model obecnego auta za bezawaryjną jazdę przez ostatnie 3 i pół roku...Dodam...

 

Wątek na forum: Zakup auta do 11 000zł

Chciałbym was spytać, czy uda mi się sprowadzić auto z Niemiec na takowych warunkach:nn- mam na wydanie 11 000zł (wliczając w to wszystkie opłaty/formalności + przejazd z osobą która sprowadza auta (znajomy, ale swoje weźmie))n- rocznik 2000+n- moc 140KM + (warunek niekonieczny, ale fajnie by był...

 

Tak inwestują pasjonaci motoryzacji

Auta zabytkowe stają się coraz popularniejszą inwestycją. Szacuje się, żekażdy kupiony za okazyjną cenę samochód, po odrestaurowaniu możezostać sprzedany za cenę o 100 procent wyższą. W niektórychprzypadkach zyski sięgają nawet kilkuset procent.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018