Wyszukiwałeś:

autostrada X

a1 X

. Znaleziono 700 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostrada a1

Spróbuj też wyszukać: autostrada a1 mapa samochodowa autostrady ford mondeo zdjęcia autostrada A1rząsawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 700 wszystkich):

II transza kredytu na budowę A1

MTiB poinformowało, że zostanie wypłacona II transza oraz dobiegają końcaprocedury wymagane dla zaliczkowej wypłaty przez EBI III transzy kredytu dlaGTC - koncesjonariusza a zarazem wykonawcy budowy autostrady A1.

 

Minister na autostradzie A1

6 kwietnia br. Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek wizytowałbudowę autostrady A1 w Swarożynie i Rusocinie. Podczas spotkania ministerzaprosił zarząd Gdańsk Transport Company na rozmowy w sprawie realizacjiodcinka autostrady A1 z Gdańska do Nowych Marz oraz innych tematówdotyczących współpracy między koncesjonariuszem a rządem.

 

Asfalt na A1

Na 7-kilometrowym odcinku Stanisławie-Swarożyn nowo budowanej autostrady A1wylewany jest już od kilku tygodni asfalt. Jest spora szansa, iż pierwszy25-kilometrowy odcinek tej drogi oddany do użytku szybciej niż pierwotnieplanowano.

 

Autostradą A1 do Tczewa już jesienią?

Budowa autostrady A1 idzie pełną parą. Wszystko wskazuje na to, że pierwszyodcinek z Gdańska do Swarożyna już jesienią zostanie oddany do użytku ibyć może będzie darmowy.

 

Ostatnie przetargi na A1 ogłoszone

Dwa ostatnie przetargi na budowę łódzkich odcinków autostrady A1na odcinku Kotliska-Stryków zostały ogłoszone. Wybór wykonawcyplanowany jest na I kwartał 2010 roku. Autostrada A1 Kotliska –Stryków powstanie w systemie tradycyjnym. Zostanie oddana do użytku wkwietniu 2012 roku.

 

A1 - zaawansowane prace na węźle Lubicz

Zaawansowane są prace na największym węźle drugiego etapu budowypółnocnego odcinka autostrady A1. Przypomnijmy, drugi etap inwestycji, odługości 62 kilometrów, obejmuje odcinek autostrady od Nowych Marz doCzerniewic koło Torunia.

 

Są dodatkowe fundusze na A1 i A4

Europejski Bank Inwestycyjny przyznał kredyt w wysokości 800 mln euro narozbudowę dwóch polskich autostrad na priorytetowych korytarzachtransportowych. Chodzi o odcinki autostrady A1 oraz A4.

 

14 października otwarcie A1 do Torunia

Wkrótce otwarcie autostrady A1 na odcinku od Nowych Marz do Torunia.Wielkie otwarcie całego ponad 60 kilometrowego odcinka autostrady A1 z NowychMarz do Torunia zaplanowano na 14 października w godzinach wieczornych. Po oddaniu tego odcinka  kierowcy będą mieli do dyspozycji już ponad 150km autostrady z Gdańska do Torunia.

 

Są chętni na kolejny fragment autostrady A1

Poznaliśmy oferty na drugi w ciągu kilku dni fragment autostrady A1 na odcinkuz Rząsawy do Pyrzowic, który znajduje się wśródpriorytetów na lata 2014 -2020.

 

Pierwszy fotoradar na autostradzie A1 ? będzie więcej

Kierowcy jadący autostradą A1 przecierają oczy ze zdumienia. Oto bowiempojawił się tam niedawno… fotoradar. Został on ustawiony na węźle Sośnica, gdzie trasa A1 łączy się z autostradą A4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "autostrada a1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018