Wyszukiwałeś:

autostradowa

. Znaleziono 134 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: autostradowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 134 wszystkich):

Polskie drogi w liczbach

"W 2007 roku prace budowlane trwają na 258 km autostrad i na 183 kmpriorytetowych dróg ekspresowych" poinformował minister transportuJerzy Polaczek.

 

Nie będzie autostradowej porażki Wrocławia

Jednym z drogowych priorytetów do 2012 roku i najważniejsząwrocławską inwestycją jest budowa Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Jeszczedo niedawna realizacja tego zadania stała pod znakiem zapytania zewzględów finansowych. Udało się jednak rozwiązać ten problem. Drogabędzie dużo droższa, ale przynajmniej ma zostać wybudowana na czas.

 

Europejski węzeł pod Wrocławiem

Na mecze piłkarskie Euro 2012 we Wrocławiu kierowcy będą przejeżdżaćprzez węzeł Nowa Wieś, w którym skrzyżują się dwie autostrady.Powstaje tam skrzyżowanie, jakiego w Polsce nie było. Połączy dwieautostrady - A4 z Legnicy do Wrocławia oraz budowaną właśnie autostradowąobwodnicę miasta, czyli A8.

 

Podpisano umowy na budowę ponad 1000 km dróg

Przez niespełna dwa lata podpisano umowy na budowę 1024 km drógkrajowych, w tym na 463 km autostrad oraz 561 km dróg ekspresowych,obwodnic i dużych przebudów dróg – poinformowałoMinisterstwo Infrastruktury.

 

Autostradowymi obwodnicami za darmo

Dobra wiadomość dla mieszkańcow Dolnego Śląska, Śląska, iwojewództwa łódzkiego - przejazd autostradowymi obwodnicami dlasamochodów osobowych poniżej 3,5 tony i motocykli będzie bezpłatny.

 

Budowa autostrady A1 Sośnica ? Maciejów dobiega końca

6-kilometrową trasą między węzłami „Gliwice-Sośnica” i„Gliwice-Maciejów” pojedziemy we wrześniu. Wówczasdomknięta zostanie cała autostradowa obwodnica miasta Gliwice. Gliwickifragment autostrady A1 jest trudny w budowie pod względem technicznym –przebiega przez tereny zurbanizowane i narażone na szkody górnicze.Dodatkowymi trudnościami przy budowie były powódź i długa mroźnazima.

 

Szerokiej drogi na gliwickiej A1

Dzisiaj, tj. 30 września 2011 roku w godzinach wieczornych zostanie otwarty dlaruchu ponad 6 kilometrowy odcinek autostrady A1 Maciejów-Sośnica.Stanowi on część obwodnicy Gliwic. Teraz przejezdna będzie całaautostradowa obwodnica Gliwic (utworzona przez autostrady A1 i A4 oraz DrogęKrajową nr 88 – tzw. starą autostradę).

 

Milion pojazdów skorzystało z AOW

Mija pierwszy miesiąc od uruchomienia całej Autostradowej ObwodnicyWrocławia. Obwodnica od samego początku spełnia swoje zadanie - rozwiązującproblem komunikacyjny Wrocławia - przejmując ruch tranzytowy z centrum ijednocześnie usprawniając ruch lokalny w mieście. Każdego dnia z AOWkorzysta kilkadziesiąt tysięcy pojazdów. Przez miesiąc Obwodnicąprzejechało ich już milion!

 

Autostradą A2 wygodnie i szybko do Europy!

- Będzie to najdłuższa w Polsce i najnowocześniejsza trasa autostradowaspełniająca marzenia Polaków o swobodnym dostępie do sieci autostradeuropejskich. (...) Termin oddania autostrady do użytku wynikający z umowy zrządem to maj 2012 r., ale my stajemy na głowie, żeby kierowcy moglipodróżować do Świecka już pod koniec tego roku – zapowiadałAndrzej Patalas, prezes zarządu Autostrada Wielkopolska S.A. II. Wykonawcasłowa dotrzymał. Już od czwartku 1 grudnia do ruchu oddany zostanie odcinekautostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka o długości 105,9 km. Dodatkowooznacza to, że przez pierwsze sześć miesięcy nowym odcinkiempodróżowac bedziemy bezpłatnie.

 

Obwodnica Wrocławia połączona z S8

Autostradowa Obwodnica Wrocławia spotyka się z drogą ekspresową S8 (Wrocław- Syców). W obrębie węzła Psie Pole (koniec AOW - początek S8)łączone są warstwy ścieralne nawierzchni dwóch dróg.Przypomnijmy, że kierowcy od blisko roku korzystają z AOW, natomiast do końcatego roku uruchomiony zostanie dolnośląski odcinek drogi ekspresowej S8.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019