Wyszukiwałeś:

bugatti

. Znaleziono 284 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: bugatti

Spróbuj też wyszukać: lamborghini bugatti veyron lotus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 284 wszystkich):

Nowe Bugatti we Frankfurcie?

Być może juz podczas targów we Frankfurcie zostanie zaprezentowanycałkowicie nowy model marki Bugatti. Auto o nazwie Royale będzie jeszczeszybsze i droższe niż Veyron.

 

Królewskie Bugatti

Producent jednego z najszybszych i najdroższych samochodów na świeciepostanowił nieco zboczyć z obranego kursu, aby wejść w całkowicie nowysegment. Nowe Bugatti Royale będzie szybkie, luksusowe, czterodrzwiowe ipomieści w swoim wnętrzu cztery osoby.

 

Nowe Bugatti debiutuje

Bugatti jest drugą marką wchodzącą w skład Volkswagen Group, która wtym roku obchodzi swoje setne urodziny. Dla uczczenia tej rocznicy firmazaprezentowała Bugatti Grand Sport Sang Bleu.

 

Bugatti Veyron + ciężarówka gratis

Są ludzie dla których "standardowe" Bugatti Veyron raczej niejest interesującym kąskiem. Na aukcji Jameslist pojawiła się specjalnawersja tego ultraszybkiego i drogiego samochodu w nietypowym kolorze znietypowym wyposażeniem dodatkowym.

 

Przekroczył prędkość, stracił Bugatti

Są kraje, gdzie właściciele ultraluksusowych samochodów nie są ponadprawem. Potwierdza to przypadek 20-latka, syna bogatych rodziców,który złamał przepisy jeżdżąc za szybko Bugatti Veyron po ulicachRotterdamu.

 

Nowe Bugatti na bazie Audi A8?

W 2014 roku pojawiły się całkowicie nowy model Bugatti. Jak donoszązagraniczne media powstanie on na bazie nowego Audi A8.

 

Bugatti przedłuża umowę na dostawę skrzyni biegów

Najszybszy drogowy samochód produkowany na naszym globie, Bugatti Veyron doczekał sie juz kilku wersji specjalnych i jego produkcja powoli zbliża sięku końcowi. Jednak na sam koniec Bugatti zaskakuje wszystkich.

 

To już jest koniec - Bugatti Veyron La Finale

Bugatti Veyron jest na wskroś wyjątkowym autem. Można go opisywać rozmaitymi epitetami, których większość rozpoczyna się od"-naj". Pora jednak pożegnać legendarny francusko-niemieckiwóz. Ostatni Veyron wjechał do Genewy.

 

Bugatti Chiron w pierwszym teaserze

Na to auto fani motoryzacji czekają bardziej niecierpliwie niż dzieci na wigilijną pierwszą gwiazdkę. Już w przyszłym roku Bugatti zaprezentuje następcę legendarnego Veyrona, a póki co francusko-niemiecka firma pokazuje nam jego zapowiedź.

 

Luksusowe spinki dla fanów Bugatti

Nie każdy może sobie pozwolić na zakup Bugatti Veyron, ale tych którzynie mają przepastnych kieszeni jest mała nagroda pocieszenia. Za ułamek cenymożna kupić drobiazg, który  kiedyś był częścią samochodu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019