Wyszukiwałeś:

concept

. Znaleziono 1912 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: one.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: concept one

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 1912 wszystkich):

BMW z czterodrzwiowym Gran Turismo

To może być przyszłość segmentu aut klasy premium. BMW na saloniesamochodowym w Szanghaju zaprezentuje czterodrzwiową limuzynę o nadwoziuCoupe. Concept CS to odpowiedź Bawarczyków na konkurentów takich jak MercedesCLS i mający pojawić się w sprzedaży Aston Martin Rapide.

 

Mitsubishi Concept cX będzie produkowany

Z salonów wystawowych na taśmy montażowe. Mitsubishi zapowiedziałorozpoczęcie seryjnej produkcji koncepcyjnego modelu cX. Start już wniedalekiej przyszłości.

 

Renault Megane Coupe Concept

Renault prezentuje na salonie genewskim Megane Coupe Concept – show-carzapowiadający kształt przyszłego seryjnego kompaktowego coupe. Podobnie jakNowa Laguna, świadczy on o zmianie stylu Renault na bardziej płynny isportowy.

 

Nowe coupe od MINI

MINI opublikowało właśnie pierwsze zdjęcia całkowicie nowego samochodu onazwie Coupe Concept, który zostanie odsłonięty podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie.

 

Elektryczny koncept Peugeota z układem kierowniczym z Polski

Concept car Peugeot EX1 zostanie wyposażony w specjalną wersję produkowanegom.in. w polskim zakładzie Nexteer Automotive elektrycznego układukierowniczego single-pinion EPS. Zmniejszający tarcie i wysoko wydajny systemwskazuje, że produkowane obecnie układy ze wspomaganiem elektrycznym mogąznaleźć swe zastosowanie także w najnowocześniejszych pojazdachkoncepcyjnych światowych producentów.

 

Czy to już koniec Imprezy?

To pytanie przeraża każdego studenta, gdyż albo zwiastuje nadejściepolicji, albo oznacza, że czas przygotowywać się do sesji. Teraz to pytaniezadają sobie również fani marki z Japonii. Subaru na targach w NowymJorku pokazuje WRX Concept.

 

BMW X4 oficjalnie zaprezentowane

Bawarski koncern dobrze reaguje na zapotrzebowania rynku. Po sukcesie X6 jasnebyło, że BMW stworzy kolejne auto z rodziny, którą nazywa SportsActivity Coupe. W Szanghaju po raz pierwszy pokazany zostanie młodszy brat X6,BMW X4 Concept.

 

Europejska premiera koncepcyjnego Mitsubishi

Na mało popularnych targach Brussels Motor Show 2014 Mitsubishi pokazało poraz pierwszy w Europie studyjny model, który debiutował na targach wTokio. Oto dziwaczny Concept AR.

 

Renault Eolab Concept

 

Napęd hybrydowy pochodzi z modeli Z.E. Renault. Auto w trybuie elektrycznym moze osiągnąć maksumalny zasięg 60 km, a średnie spalanie wynosi 1 l/100 km. Eolab Concept zadebiutuje w Paryżu na targach motoryzacyjnych. 

 

Oto QX30 Concept - kompaktowy crossover Infiniti

Japończycy zapowiadali swojego kompaktowego crossovera od dawna. Kilka tajemniczych zdjęć dało nam ogólne pojęcie czego możemy sięspodziewać, ale dzisiaj znamy QX30 Concept w pełni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "concept one".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018