Wyszukiwałeś:

ct

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ct

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 62 wszystkich):

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Modele przyszłości Toyoty

Zbliżająca się wielkimi krokami wystawa w Tokio będzie stanowiładoskonałą okazję dla Toyoty do urzeczywistnienia swoich fantazji na tematpojazdów samochodowych.

 

Optymalny tuning

Co oznacza tuning silnika wie każdy. Jednak nie każdy wie, że na polskimrynku pojawiła się niedawno firma, która potrafi nie tylko poprawiaćosiągi samochodu, ale przy okazji ich nie psuje. Słowo-klucz w tym przypadkuto optymalizacja.

 

Już 3 miliony hybryd Toyoty

W lutym skumulowana sprzedaż samochodów Toyoty, w tym także markiLexus, z napędem hybrydowym przekroczyła granicę 3 milionów aut. Tymsamym największy producent samochodów na świecie umacnia swojąpozycję jako lider segmentu pojazdów hybrydowych.

 
 

Wątek na forum: turbo

mam evasio 94 2.0 ct czy ktos sie orientuje lub ma foto gdzie jest turbospręzarka ~man

 

Lexus CT: komfortowy auto,

4.75 Niebanalne auto dla indywidualisty. Supermateriały wykończeniowe. Komfort, w mieście kompletna cisza.

 

Toyota z rekordem w segmencie hybryd

Europejscy kierowcy coraz chętniej przesiadają się do hybryd, o czymnajlepiej przekonuje się Toyota. W minionym roku sprzedaż modeli Toyotywyposażonych w układ hybrydowy na rynku europejskim wyniosła prawie 157 tys.aut i była aż o 43 proc. wyższa niż rok wcześniej.

 

Wątek na forum: Lexus CT 200h: Zmiany? Jakie zmiany!

moim zdaniem jeśli hybryda to tylko toyota. no niestety ale tylko do tej marki mam zaufanie biorąc pod uwagę, że jako jedyna najlepiej rozwija technologię napędów hybrydowych. ~karolek

 

Wątek na forum: Toyota czy lexus

Witajcie, zamierzam kupić nowy samochód. Jestem młodą osobą to ma być mój drugi samochód i zastanawiam się co wybrać czy Toyotę C-HR czy może Lexus CT 200h. Nie znam się za bardzo na samochodach więc potrzebuję waszej pomocy. Oczywiście oba modele to hybrydy. Jestem osobą która dużo jeździ i po P...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019