Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

22 X

. Znaleziono 617 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 22

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 617 wszystkich):

Mniej wymagająca Zakopianka

Zapadła decyzja o zmianie kategorii drogi krajowej nr 47 na odcinku NowyTarg-Zakopane. Zmodernizowana "Zakopianka"będzie miała parametrydrogi głównej (G), a nie głównej przyspieszonej (GP), jak wcześniejzakładano.

 

Beskidzka Droga Integracyjna

Beskidzka Droga Integracyjna to przede wszystkim obwodnice KalwariiZebrzydowskiej i Andrychowa.

 

Droga krajowa nr 28 do remontu

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kilkadni temu ogłosił przetarg na projekt i modernizację ponad 7 km odcinka drogikrajowej nr 28 Białka – Osielec. Inwestycja powinna zakończyć się wpołowie 2009 roku.

 

Plany modernizacji DW 703

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego poinformował ospotkaniu w sprawie inwestycji związanej z modernizacją drogiwojewódzkiej nr 703. Tzw. Północne Wrota WojewództwaŁódzkiego to jedna z największych inwestycji drogowych.

 

Kolejne pieniądze na drogi w świętokrzyskim

Umowy wstępne na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego kolejnychinwestycji drogowych podpisały władze woj. świętokrzyskiego. Inwestycjeprowadzone będą m.in. w Kielcach oraz na drodze wojewódzkiej Nr 786.

 

Bieszczadzka droga do remontu

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił przetarg naopracowanie dokumentacji i uzyskanie prawomocnej decyzji o zezwoleniu narealizację inwestycji drogowej dla zadania pn. Rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 892 Zagórz – Komańcza oraz drogiwojewódzkiej Nr 897 na odcinku Komańcza – Radoszyce.

 

Droga S8: konsultacje społeczne

Odbyła się rozprawa administracyjna dotycząca rozbudowy drogi krajowej nr 8od Wyszkowa do granicy województwa mazowieckiego. Swoje uwagi i wnioskimogli zgłaszać mieszkańcy terenów ujętych w planach inwestycji.Konsultacje służyły sprawdzeniu w jaki sposób projektowana trasawpłynie na środowisko. Przeprowadzane są przed wydaniem tzw. decyzjiśrodowiskowej przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Warszawie.

 

Rozbudowa drogi krajowej nr 50 na odcinku Płońsk - Wyszogród

Projekt rozbudowy drogi krajowej nr 50 na odcinku Płońsk - Wyszogródwraz z budową obejścia Rębowa ma już status pozwolenia na budowę z rygoremnatychmiastowej wykonalności.

 

Droga ważna nie tylko dla Przyszowic

Powstała kolejna, ważna dla Przyszowic i Gliwic inwestycja drogowa. Oddano doużytku fragment obwodnicy, który połączył ul. Bojkowską w Gliwicachpoprzez ul. Graniczną z drogą krajową nr 44 (ul. Gliwicką) w Przyszowicach wokolicy węzła autostradowego Gliwice – Sośnica.

 

Droga wojewódzką nr 703 na autostradę

Droga wojewódzka nr 703 jest ważną trasą rozprowadzającą ruch zautostrady A2 w głąb regionu łódzkiego, łączącą dodatkowo dwamiasta powiatowe: Poddębice i Łęczycę. Realizowana inwestycja na DW 703 mana celu poprawę bezpieczeństwa i stanu drogi. Wartość całego projektu toblisko 50 mln zł, a wykonanie planowane jest do końca września 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 22".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019