Wyszukiwałeś:

elektryczne

. Znaleziono 5768 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: elektryczne

Spróbuj też wyszukać: nissan leaf hybrydy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 5768 wszystkich):

Elektryczne Renault Fluence od 2011

Elektryczna wersja Renault Fluence, której zapowiedź stanowi koncepcyjnysamochód Fluence Z.E. Concept będzie produkowana w tureckim zakładzieRenault w Bursie. Model wejdzie do produkcji w pierwszym półroczu 2011roku.

 

Porsche też będzie elektryczne

Jeśli ktoś jeszcze do tej pory myślał, że pojazdami wykorzystującymi prąddo napędu będą jedynie małe, miejskie auta, to teraz będzie musiałdiametralnie zmienić swój punkt widzenia. O napędzie elektrycznym corazpoważniej myślą także w Sttutgarcie, w siedzibie Porsche.

 

Volkswagen Beetle: Czy E-Bugster trafi do produkcji?

Podczas minionych targów Volkswagen zaprezentował koncepcyjnego E-Bugstera. Elektryczne auto zostało stworzone na bazie nowego Beetle'a. Poprezentacji samochód spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem co może zachęcić szefostwo VW do wprowadzenia modelu do produkcji.

 

Elektryczne modele Renault już w Polsce

Na polski rynek Renault wprowadza dwa pierwsze w 100% elektryczne modele. Cenyrozpoczynają się od 109 990 zł brutto za model Fluence Z.E. oraz 79 900 złnetto za Kangoo Z.E.

 

Norwegia ukróci dotacje na auta elektryczne

Wygląda na to, że Norwegia niedługo przestanie być rajem dla wielbicieli elektrycznych aut. Duże ulgi dla ich właścicieli chce ukrócić rząd.

 

Angielskie drogi doładują elektryczne auta

Elektryczne samochody zaczynają szturmować drogi, ale nadal mają poważną wadę - stosunkowo niewielki zasięg. Rząd Wielkiej Brytanii chcewspomóc kierowców takich aut, rozpoczynając programelektryfikacji... dróg.

 

Płaskie baterie w elektrycznych VW

Volkswagen ogłosił, że szuka dostawcy na płaskie akumulatory, któremają w przyszłości zasilać elektryczne modele z Wolfsburga. To oznacza, żewkrótce na drogach pojawi się kilka nowych "zielonych"Volkswagenów.

 

Nissan Leaf potwierdza niezawodność

Samochody elektryczne to wciąż nowość, o której eksploatację i jej koszty obawiają się potencjalni nabywcy. Nissan postanowił zmierzyć się z tymi obawami, biorąc swoje auta na ekstremalne wyprawy.

 

Pierwsze elektryczne modele Lexusa

Lexus buduje samochody wykorzystujące silnik elektryczny już od kilkunastulat. Teraz marka wchodzi jednak w erę napędów czysto elektrycznych.

 

Energia elektryczna jako opłata za parkowanie

Nissan daje klientom jeszcze jeden powód, aby pokochali swoje samochodyelektryczne: możliwość płacenia za parkowanie prądem. Na razie jeszcze -niestety - nie u nas.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020