Wyszukiwałeś:

formula

. Znaleziono 264 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: formula

Spróbuj też wyszukać: formula opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 264 wszystkich):

 

Wątek na forum: Formuła 1 pojedzie nocą!

bez kitu jeden z nudniejszych sportów, podobnie jak żuzel, jezdzę ileś tam godzin w kołku, gdyby ne zmany opon i tankowania to nikt by nikogo nie wyprzdał, no chyba ze jakiś deszczyk spadnie, wtedy hest nawet wesoło. A tak sie teraz podniecają w polsacie f1, bo jezdzi kubica, ktory sezon mi...

 

Wątek na forum: Freestream T1: Cywilna Formuła 1

firestream t1 to prawdziwy demon szybkości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~lolo

 
 

Wątek na forum: Toruń: Albo most, albo paraliż drogowy

Po II Wojnie Światowej rozebrano most na Wiśle koło Kwidzyna. Przeniesiono go i zmontowano w Toruniu. Od ponad 60 lat Kwidzyn i okolice jest odcięty od zachodniej strony Wisły. Czyżby historia miała się powtórzyć? Tadeusz O. pewnie pomoże. ~sylu

 

Ostatnia szansa na uratowanie Formuły 1

Ostatnie godziny przed piątkowym ogłoszeniem ostatecznej - jak grozi FIA -listy zespołów dopuszczonych do sezonu 2010, są wyjątkowo napięte.

 

Jeden sezon w Formule 1 = 153 samochody

Aby zarobić na rok startów w Formule 1, koncern BMW musiał sprzedać3653 auta. Najłatwiej miało Ferrari - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

F1: Grand Prix of Poland zastrzeżone

Spółka Formula One Licesnsing BV, który należy do grupy FormulaOne Group złożyła wniosek o zastrzeżenie na terenie całej Unii Europejskiejznaku towarowego Grand Prix of Poland. To jeden z pierwszych, ale bardzoważnych kroków na drodze do organizacji wyścigu Formuły 1 w naszymkraju.

 

Jakie zimówki najlepsze? - cz.II (175/65 R14)

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych orozmiarze 195/65 R15. Dziś druga część tego testu, w którym niemieccyspecjaliści poddali sprawdzianowi zimówki, jakie na co dzień możnaznaleźć w najpopularniejszych modelach segmentu B. Wśródprzetestowanych opon znalazły się również tzw. uniwersalne. Zobaczwięc, kto ma rację w corocznym sporze, czy konieczne są opony zimowe, czymoże w zupełności wystarczy ogumienie wielosezonowe.

 

Toro Rosso: Vergne pojedzie w piątki

Kolejny protegowany przez markę Red Bull młody kierowca wyścigowy Jean-EricVergne, będzie uczestniczył w piątkowych treningach zespołu Toro Rosso.21-letni Francuz zaliczy sesje w trzech z czterech ostatnich weekendówGrand Prix sezonu 2011.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019