Wyszukiwałeś:

grudziadz

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: grudziadz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 34 wszystkich):

Trasa Grudziądz - Rypin w przebudowie

Trwają prace modernizacyjne na trasie wojewódzkiej nr 534 pomiędzyGrudziądzem i Rypinem. Za ponad 91 milionów złotych przebudowanychzostanie prawie pół setki kilometrów drogi. prace potrwaja dojesieni 2010 roku.

 

Są pieniądze – rusza budowa A1 Grudziądz - Toruń

Minister infrastruktury podpisał wniosek, skierowany do bankówfinansujących budowę autostrady A1 Grudziądz – Toruń, na wypłatępierwszej transzy w wysokości ponad 600 mln złotych na realizację tejinwestycji. Budowa 62-kilometrowego odcinka A1 pochłonie 3 145 mln zł ifinansowana będzie z pieniędzy prywatnych w ramach systemu PartnerstwaPubliczno-Prywatnego. Odcinek ten zostanie oddany do użytku pod koniec 2011roku. Wykonawcą prac na zlecenie GTC będzie Skanska-NDI.

 

Będzie remont Hallera w Grudziadzu

10,4 mln zł otrzyma Grudziądz z Regionalnego Programu OperacyjnegoWojewództwa Kujawsko-Pomorskiego na przebudowę ul. Hallera. Trasa tawiedzie w kierunku Warszawy, Olsztyna i Trójmiasta.

 

Most na Wiśle pod Grudziądzem - największy obiekt północnej A1

Na całym koncesyjnym odcinku autostrady A1 będzie w sumie ponad 150obiektów mostowych, ale żaden z nich nie jest tak duży i tak trudny dozrealizowania, jak most na Wiśle pod Grudziądzem, projektowo zwany obiektemmostowym MA-91. Most pod Grudziądzem poprowadzi ruch samochodowy przez Wisłęnad terenami zalewowymi oraz drogami lokalnymi na obu brzegach rzeki. Będzie tonajdłuższa tego typu konstrukcja w Polsce. Całkowita długość obiektu,liczona w osiach skrajnych podpór, wyniesie 1 954 metry.

 

Wystartował II Etap budowy Trasy Średnicowej w Grudziądu

4 sierpnia oficjalnie rozpoczęto „Budowę Trasy Średnicowej Etap II odul. Droga Łąkowa do ul. Południowej” w Grudziądzu. Pierwszą łopatęwbito uroczyście u zbiegu ulic Hallera i Al. Solidarności w miejscu, gdziepowstanie wiadukt.  Koszt budowy II etapu Trasy Średnicowej to ponad 48 mln zł. Zgodnie z umową prace powinny zakończyć się w ciągu 15miesięcy od daty podpisania umowy, czyli pod koniec września 2011 r.

 

Nowe kilometry autostrady A1 czekają na kierowców

14 października około godziny 19 pierwsze samochody przejadą kolejnymodcinkiem autostrady A1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem.  KoncesjonariuszGTC i Generalny Wykonawca Skanska-NDI wyprzedzili harmonogramy i trasę oddaliponad dwa miesiące wcześniej niż zapowiadali. Budowa 62 kilometrówdrogi kosztowała ponad 700 mln euro. Nowy odcinek autostrady A1 w połączeniuz oddanym wcześniej odcinkiem z Rusocina k. Gdańska do Nowych Marz k.Grudziądza będzie liczył juz ponad 150 km. Dzieki autostradowej arteriiprzejazd z Torunia do Gdańska będzie teraz możliwy w nieco ponad godzinę.Przez pierwsze 90 dni przejazd nową trasą będzie bezpłatny. Od 14 styczniaza podróż z Torunia do Trójmiasta trzeba będzie zapłacić 29,90zł.

 

Prace nad Trasą Średnicową w Grudziądzu

W Grudziadzu trwają prace budowlane III podetapu Trasy Średnicowej. Etap tenzaplanowano jako odcinek drogi klasy G o długości  2,7 km z węzłemdrogowym - wiaduktem na wysokości ul. Konstytucji 3-go Maja oraz  mostkiemnad rzeką Rudniczanka. To strategiczna inwestycja dla miasta - droga pozwolipołączyć węzeł Grudziądz autostrady A1 z drogą krajową nr 55.

 

Utrudnienia w Grudziądzu

Ul. Kasprowicza na odcinku od ul. Nad Torem do ul. Chełmińskiej (DK 55) wGrudziądzu jest zamknięta dla ruchu. 

 

Ruszył przetarg na DK 16 w Grudziadzu

Ogłoszony został przetarg na przebudowę ul. Paderewskiego (DK 16) na odcinkuod przejazdu PKP do granic miasta w Grudziądzu.

 

Postępy na III etapie Trasy Średnicowej w Grudziądzu

Trwa budowa drogi łączącej węzeł Grudziądz na autostradzie A1 z drogąkrajową nr 55. Ekipy budowlane pracują jednocześnie przy konstrukcji mostu,wiaduktu i nawierzchniach jezdni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018