Wyszukiwałeś:

hella

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hella

Spróbuj też wyszukać: hella żarówka hella touareg 5DV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 55 wszystkich):

Golf GT Sport z TSI i DSG nagrodzony

Volkswagen Golf GT Sport wyposażony w 170-konny silnik TSI współpracujący zprzekładnią DSG został wyróżniony główną nagrodą w konkursie nanajbardziej innowacyjne rozwiązanie technologiczne, jaka przyznawana jestpodczas targów motoryzacyjnych w Barcelonie.

 

Diodowa rewolucja Audi

Niemiecka marka z Ingolstadt była jednym z inicjatorów wdrażania oświetleniadiodowego w samochodach seryjnych. Po prezentacji pierwszych konceptów w 2003roku, parę lat później rozwiązania tego typu zaczęły sprawdzać się wpraktyce. Teraz przyszedł czas na zastąpienie klasycznego reflektora zżarówką, wydajną i bardzo oszczędną diodą LED.

 

Świecić inteligentnie

Układ oświetlenia w samochodach to temat, w którym konstruktorzy odprzeszło wieku wprowadzają coraz to nowsze rozwiązania, ale wbrew pozorom niezostał on jeszcze do końca wyczerpany. Kiedyś drogę kierowcom oświetlałalampa karbidowa, dziś robi to reflektor, który potrafi"myśleć".

 

Nim ostygnie żarnik

Nadchodzi nieubłagalny zmierzch technologiczny dla drucików wolframowychi nagrzewających się żarówek. Opracowano coś dużo szybszego,świecącego mocniejszym strumieniem i przy okazji bardzo trwałego. Proszępaństwa oto dioda LED.

 

Opel Insignia rozpozna znaki drogowe

Nie jest tajemnicą, że Opel dokłada wszelkich starań aby jego nowy modelInsignia był w przyszłości liderem segmentu D. Z tego też powodu producentsukcesywnie dokłada do tego auta szereg nowatorskich rozwiązań, chociażbytakich jak to ostatnie... system "Opel-Eye" ("Oko-Opla")służące rozpoznawaniu znaków drogowych podczas jazdy.

 

Co oznacza rynek niezależny, a co autoryzowany?

Obecnie, z  korzyścią dla konsumenta i gospodarki na rynku działajązarówno autoryzowane serwisy, jak i niezależni producenci idystrybutorzy części oraz obsługujące wiele marek warsztaty samochodowe.Właściciele samochodów mogą swobodnie wybierać między konkurującymize sobą dostawcami części i usług napraw pojazdów. Jednakże tazdrowa sytuacja ulegnie drastycznej zmianie w maju 2010 roku po wygaśnięciuobowiązującego rozporządzenia GVO/BER (WE).

 

Nadchodzą diody

Jeszcze kilkanaście lat temu we wszystkich samochodach montowano jeden typżarówek, które były wypełnione argonem. Na przestrzeniostatnich lat dużo się jednak zmieniło, dzięki czemu reflektory sąnieporównywalnie wydajniejsze, zużywając przy tym dużo mniejszeilości energii. 

 

I stanie się jasność

Powszechnie stosowane w samochodach reflektory halogenowe lub ksenonowe w ciągunajbliższych 5 lat odejdą do lamusa. Przyszłość świateł to diody -twierdzą eksperci.

 

Bi-ksenon

Jest to produkt firmowany przez firmę Hella. Rodzaj reflektora ksenonowego, w którym pojedyncza żarówka wyładowcza jest wykorzystywana do wytwarzania światła mijania oraz drogowego.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Silnik krokowy

Silnik krokowy, zwany też nastawnikiem biegu jałowego, służy do regulacji obrotów biegu jałowego i umiejscowiony jest najczęściej w pobliżu przepustnicy.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018