Wyszukiwałeś:

impreza X

rs X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: impreza rs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 36 wszystkich):

Wątek na forum: Całkiem inny WRX

wygląda jak astra jedynka... ~eee

 

IAA Frankfurt 2005: Ruszył salon IAA we Frankfurcie

Wczoraj, 12 września rozpoczęła się oficjalnym dniem prasowym 61. edycjawystawy Internationale Automobil-Ausstellung we Frankfurcie nad Menem.

 

Rajd Wielkiej Brytanii dla Groenholma

Zespół BP-Ford zakończył sezon Rajdowych Mistrzostw Świata FIA pierwszym od27 lat zwycięstwem w Rajdzie Wielkiej Brytanii. Marcus Groenholm i TimoRautiainen objęli pozycję lidera na pierwszym odcinku specjalnym w piątekrano i utrzymali ją aż do mety, odnosząc pewnie swoje siódme tegorocznezwycięstwo w ostatniej rundzie WRC na błotnistych drogach południowej Walii.

 

WRC: Marsylianka rozpoczęta

Pierwsze dwa czwartkowe odcinki specjalne rajdu Monte Carlo potwierdziływysoką formę obu kierowców fabrycznego zespołu Citroena. Po pierwszymetapie imprezy na prowadzeniu obrońca mistrzowskiego tytułu Sebastien Loeb.Francuz z przewagą 12,7 s. ucieka przed drugim C4 WRC, prowadzonym przezDaniego Sordo. Dopiero 44 s. za Francuzem podąża numer 1 ekipy Forda, MikkoHirvonen.

 

AMI 2009 - na przekór kryzysowi

Alternatywne i ekologiczne napędy, dopłaty do zakupu nowych samochodóworaz nieobecność kilku czołowych marek to najważniejsze tematy, jakieprzewijały się podczas pierwszych dni tegorocznej edycji targówsamochodowych w Lipsku.

 

Rajd Polski: Hirvonen polubił mazurskie szutry

Mikko Hirvonen jest liderem ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski po siedmiu odcinkachspecjalnych. W świetle niepowodzenia Sebastiena Loeba, który już napoczątku OS 4 urwał przednie koło, Fin jest na dobrej drodze do włączeniasię o pierwszy w karierze tytuł mistrza świata.

 

Silnik z Polski najlepszy na świecie!

Konkursy na najlepsze samochody zawsze elektryzują zarówno dziennikarzy,jak i potencjalnych nabywców. Nie byłoby jednak super samochodówbez odpowiednich silników pod maską. Tym razem dziennikarzemotoryzacyjni wzięli pod lupę właśnie jednostki napędowe. W tegorocznejedycji plebiscytu International Engine of the Year deszcz nagródprzypadł rewolucyjnemu silnikowi TwinAir koncernu Fiat produkowanemu wBielsku-Białej.

 

Rajd Polski: Polska kontra Włochy

Zapowiada sie polsko-włoski pojedynek o zwycięstwo w tegorocznym RajdziePolski. Na liście zgłoszeń do rajdu widnieje 49 załóg, w tym 9które będą walczyły o punkty w mistrzostwach Europy. Do Mikołajekprzyjeżdża pierwsza szóstka z aktualnej klasyfikacji mistrzostw StaregoKontynentu.

 

600-konne Audi TT clubsport na Wörthersee

Zbliża się impreza Wörthersee i tam Audi przedstawi studyjną wersmodel TT. Clubsport pod bebechami ma 600-konny silnik 2,5-litra TFSI. Szkoda,że to tylko wizja studyjna.

 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "impreza rs".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019