Wyszukiwałeś:

inwestycje X

zagraniczne X

dostawcy X

przemysl X

motoryzacyjny X

sse X

walbrzyska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

dolnoslaskie X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny sse walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 33 wszystkich):

Rozwój Mahle Polska

Firma Mahle Polska Sp. z o.o. planuje rozbudowę istniejącego zakładu wKrotoszynie, na terenie włączonym do Wałbrzyskiej SSE. Producent światowejklasy elementów silnikowych planuje zainwestować 40 mln euro oraz utworzyćblisko 300 miejsc pracy.

 

Mahle od ponad 120 lat

Firma Mahle działająca w branży motoryzacyjnej istnieje na rynku od ponad 120lat. Można powiedzieć, że elementami składowymi milionów tysięcy pojazdówporuszających się po drogach Europy i świata są produkty MAHLE. Zakład wKrotoszynie jest jednym z 70 zakładów MAHLE usytuowanych na całym świecie izatrudnia obecnie około 2400 pracowników.

 

Kolejna mega-inwestycja Toyoty

Toyota wybuduje nową fabrykę w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.Koncern zainwestuje 534 miliony złotych i zatrudni 255 nowych pracowników.

 

Fabryka Boscha i Denso we Wrocławiu

Rząd wesprze inwestycję Boscha i Denso, które chcą zbudować fabrykęfiltrów do silników Diesla. Japońsko-niemieckie joint venture dostanie pomocna budowę we Wrocławiu fabryki wartej 60 mln EUR – informuje PulsBiznesu.

 

Plastiki z Jelcza dla motoryzacji

Międzynarodowy koncern Simoldes Plastikos to czołowy dostawca tworzywsztucznych dla przemysłu samochodowego. Jego klientami są m.in. Toyota, GrupaVW, Porsche, Skoda, Seat, Fiat. Posiada swoje zakłady produkcyjne w Portugali,Brazyli, Francji, Rumiunii i w podwrocławskim Jelczu – Laskowicach.

 

Motoryzacja ciągnie na Dolny Śląsk

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna złożyła wniosek do MinisterstwaGospodarki o powiększenie obszaru o kolejne 30 ha co m.in. umożliwirealizację prestiżowych inwestycji: IBM oraz Autoliv - dostawcysystemów bezpieczeństwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Przypomnijmy,także w ubiegłym roku działalność w strefie rozpoczęło kilka firmbędących producentami komponentów dla sektora motoryzacyjnego.

 

Autoliv w wałbrzyskiej SSE

Rada Ministrów zmieniła granice wałbrzyskiej specjalnej strefyekonomicznej (WSSE) włączając w jej obszar ok. 30 ha, w tym ponad 5 ha narealizację dwóch konkretnych inwestycji. Jedną z nich jest inwestycjaAutoliv – firmy będącej dostawcą systemów bezpieczeństwa dlaproducentów samochodów.

 

Motoryzacja filarem naszej gospodarki

Polskie fabryki motoryzacyjne należą do najnowocześniejszych w Europie.Inwestycje branży pojazdów to nie tylko nowe miejsca pracy, ale i jednoz najistotniejszych źródeł innowacji dla polskiej gospodarki. Dobrakondycja finansowa ogromnej rzeszy Polaków i stabilność budżetupaństwa zależy od tego, czy światowe koncerny pozostaną w Polsce i będąinwestować w naszym kraju.

 

Wraca dobra passa w motoryzacji?

Pierwsze półrocze 2011 roku było udane pod względem zapowiadanych irealizowanych inwestycji firm z sektora motoryzacyjnego. Rozwójzapowiedziały firmy już działające, pojawiły się też nowe projekty typugreenfield. Inwestorzy zgodnie twierdzą, ze u podstaw lokowania inwestycji wnaszym kraju, leży nie tylko konkurencyjna cena, ale przede wszystkim wysokajakość wyrobów oraz wysoka wydajność pracy. Pod tymi względamifabryki w Polsce należą niejednokrotnie do najlepszych w całym koncernie.Zachętę stanowią również Specjalne Strefy Ekonomiczne oferującezwolnienia i ulgi podatkowe. Czy dobra passa na inwestycje wraca? Polska AgencjaInformacji i Inwestycji Zagranicznych poinformowała, że pracuje obecnie nad 27projektami inwestycyjnymi z sektora motoryzacyjnego.

 

Toyota: miliony podzespołów z Wałbrzycha

Już ponad sześć milionów skrzyń biegów i silnikówłącznie opuściło linie montażowe wałbrzyskiej fabryki Toyoty od momentuuruchomienia produkcji. Fabryka w Wałbrzychu od 2002 roku produkuje skrzyniebiegów a od 2005 roku silniki dla europejskich montowni Toyoty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny sse walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019