Wyszukiwałeś:

kuzaj

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kuzaj

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 108 wszystkich):

Loeb wygrywa w Meksyku - Kuzaj wysoko

Sebastien Loeb wygrał trzecią rundę Rajdowych Samochodowych MistrzostwŚwiata - Rajd Meksyku. To pierwsze zwycięstwo aktualnego mistrza świata w tymsezonie.

 

Barbórka bogatsza w WRC

Lista zgłoszeń do tegorocznego „Kryterium Asów” – 45.Rajdu Barbórka nabiera większych rumieńców za sprawą kolejnychzałóg zapowiadających start w samochodach klasy WRC. Aktualnieswój akces w takich rajdówkach przedstawiło pięciukierowców, w tym Leszek Kuzaj. Nad startem w „wurcu”zastanawia się także Krzysztof Hołowczyc.

 

Kuzaj z niespodzianką na Barbórce

Wczoraj informowaliśmy o ciągle powiększającej się liście zgłoszeńkierowców zapowiadających start autem klasy WRC w 45. RajdzieBarbórki Warszawskiej. Dziś wiemy już dokładnie jakim samochodemwystartuje w tej edycji imprezy czołowy polski kierowca rajdowy, Leszek Kuzaj.

 

RSMP: Przełamania i sensacje

Lepszego początku rajdowego sezonu nie można było sobie wyobrazić. RajdMagurski obfitował w wiele sensacji i przełomów. Godną odnotowaniajest z pewnością wygrana wielokrotnego Mistrza Polski Leszka Kuzaja. Pierwszana polskich odcinkach specjalnych od blisko 1,5 roku.

 

Bouffier: "Odcinki w Polsce wcale nie są łatwe"

Liderzy RSMP Bryan Bouffier z pilotem Xavierem Panseri przygotowują się dostartu w Platinum 17. Rajdzie Rzeszowskiem. Jak podkreśla francuska załogacelem w tej imprezie jest zwycięstwo. Łatwo jednak nie będzie bo wbliźniaczych Peugeotach 207 S2000 wystartują również Leszek Kuzaj orazTomasz Kuchar zaś zwykle szybko jeżdżący na tych trasach Grzegorz Grzybzmierzy się z rywalami we Fiacie Punto S2000.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb (nie)spodziewanym liderem?

Grzegorz Grzyb z pilotem Przemkiem Mazurem prowadzą po pierwszych sześciuodcinkach Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego. Kierowca Fiata Punto S2000 zająłfotel lidera po ostatnim OS-ie dzisiejszego dnia. Dwaj jego głównirywale Bryan Bouffier i Leszek Kuzaj nie liczą się już w walce o zwycięstwo(obaj Peugeot 207 S2000).

 

Leszek Kuzaj w Skoda Castrol Rally Team

 

Leszek Kuzaj startuje w nowej Skodzie S2000 w barwach Skoda Castrol Rally Team - mojeauto.tv

 

Wątek na forum: Kuzaj: "Karowa jest niepowtarzalna"

Kuzaj jest dobrym rajdowcem, ale stawiam na Kuchara albo Kajto ~Tommy z tonącej wyspy Tuska

 

Kibice dla Kuzaja

Z inicjatywy kibiców, fanów oraz przyjaciół Leszka Kuzajapostanowiono zorganizować akcję „ Kibice Dla Kuzaja”, którapomoże wielokrotnemu Mistrzowi Polski wystartować w 68 Rajdzie Polskim. Akcjapolega na wykupieniu miejsca na swoje własne zdjęcie lub logotyp firmy czyteż fan klub’u, które zostanie umieszczone na rajdówceKuziego.

 

Kibice pomogli - Kuzaj wystartuje

Sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy przeprowadzona przezfanów Leszka Kuzaja, która pozwoliła uzbierać niezbędny budżetna start krakowianina w tegorocznym Rajdzie Polski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018