Wyszukiwałeś:

lamborghini

. Znaleziono 608 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lamborghini

Spróbuj też wyszukać: Lamborghini Aventador lamborghini salon ferarri

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 608 wszystkich):

Lamborghini straci charakter?

Ta informacja z pewnością nie ucieszy fanów stajni z włoskiegoSant`Agata. Jak donoszą informatorzy zza granicy Lamborghini powoli przymierzasię do wprowadzenia technologii hybrydowej do swoich supersamochodów.

 

SUV od Lamborghini: Kolejne plotki

Według najnowszych doniesień z Półwyspu Apenińskiego, Lamborghinipracuje nad swoim przedstawicielem w segmencie SUV.

 

Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini

Szef Lamborghini, Stephan Winkelmann zapowiedział, że włoski producent autnie będzie wyposażał swoich silników w turbodoładowanie. Na razie nie będzie.

 

Lamborghini Aventador J: Takiego kabrioletu nikt się nie spodziewał

O tym, że Lamborghini zaprezentuje otwartą wersje Aventadora w Genewie mówiło się juz od dawna. Jednak nikt chyba nie spodziewał się tak radykalnie zmienionego samochodu. Oto przed Wami Lamborghini Aventador J.

 

Lamborghini nie skreśla sportowej limuzyny

Świat motoryzacji oraz fani jeszcze nie ochłonęli po premierze najnowszegoLamborghini Urus, a z Sant'Agata napływają kolejne ciekawe informacje. Tymrazem dotyczą Lamborghini Estoque.

 

Lamborghini zastrzega kolejną nazwę

Kilkanaście dni temu świat obiegła informacja, że Lamborghini zastrzegło tajemniczą nazwę Deimos. Następnie w Pekinie Włosi zaprezentowali koncepcyjnego SUV. Teraz pojawiają się kolejne ciekawe informacje napływające z Santa'Agata.

 

Czy Lamborghini szykuje rywala dla Ferrari F12?

Im bliżej targów w Genewie tym więcej pojawia się plotek dotyczących samochodów, które mają zadebiutować w Szwajcarii. Jedną ztakich informacji jest prawdopodobny debiut nowego Lamborghini, które ma celować w Ferrari F12.

 

SUV Lamborghini będzie budowany na Słowacji

Lamborghini w 2012 roku na targach w Pekinie zaprezentowało świetniewyglądający koncept SUVa o nazwie Urus. W sprawie wersji produkcyjnejpojawiły się kolejne informacje.

 

Lamborghini wchodzi w nowy segment

Do dnia dzisiejszego, kiedy wystartowały targi motoryzacyjne w ParyżuLamborghini nie wchodziło w segment hybryd. Dziś to historia. Dziś możeciepodziwiać koncepcyjny model Asterion LPI 910-4.

 

Lamborghini jednak ze Słowacji?

Kilka miesięcy temu ta wiadomość mocno zelektryzowała rynek motoryzacyjny.Legendarny producent supersamochodów miał bowiem po raz pierwszyprzenieść produkcję swojego modelu poza macierzysty kraj. Okazuje się, żewizja Lamborghini produkowanego na Słowacji nie jest wcale taka odległa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023