Wyszukiwałeś:

lotus X

f1 X

team X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lotus f1 team

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 76 wszystkich):

F1: Wracają prywatne zespoły

Koncerny motoryzacyjne jeden po drugim opuszczają Formułę 1, alerównocześnie do debiutu szykują się ich następcy. W przyszłymsezonie w stawce mają się pojawić aż cztery nowe teamy prywatne: Campos,Manor, US F1 i Lotus - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

F1: Lotus podał skład

Jarno Trulli i Heikki Kovalainen to kierowcy, którzy będą tworzyćskład zespołu Lotus w przyszłorocznych wyścigach Formuły 1. Lotus to jedenz czterech nowych zespołów w MŚ Formuły 1 zapowiedzianych na sezon2010.

 

F1: Lotus bez Coswortha

Cosworth potwierdził, że zespół Lotus nie będzie w przyszłym sezoniekorzystał z jego silników do napędzania swoich bolidów.Osiągnięto porozumienie w sprawie zerwania 3-letniego kontraktu.

 

Ghosn: Lotus-Renault możliwe, ale jeszcze nie teraz

Szef Renault Carlos Ghosn był obecny podczas ostatniego Grand Prix Brazylii.Szef koncernu Renault przyznał w wywiadzie, że rola francuskiej stajni możeulec zmianie, ale aktualnie wszystko zostaje po staremu.

 

F1: Fauzy testowym w Lotus Renault GP

Wyjaśniła się sprawa kierowcy testowego w przemianowym zespole RobertaKubicy, Lotus Renault GP. Trzecim kierowcą stajni został Fairuz Fauzy.

 

F1: Największe rewolucje - kto zyskuje, kto traci

Gdyby zorganizować plebiscyt na najbardziej rewolucyjne nowinki technicznenowych bolidów, to zwycięzców byłoby trzech: Lotus Renault GP,Williams i Toro Rosso. Pierwsze dwa dni testów na torze Ricardo Tormo wWalencji pokazały jednak, że 'rewolucyjne' niekoniecznie musi oznaczać'szybkie'. Na szczęście w przypadku Lotus Renault ostatni dzień testówdaje nadzieję, że bolid R31 może być piekielnie szybki.

 

Lotus kupił Caterhama!

Zakupu dokonał Tony Fernandes - właściciel zespołu Lotus. Cel jaki muprzyświeca to wprowadzenie do samochodów używanych poza toremwyścigowym rozwiązań z F1.

 

Team Lotus zmieni nazwę?

W sezonie 2011 mamy dwa zespoły, które chcą uchodzić za spadkobiercęlegendy Colina Chapmana'a. Jednak od przyszłego sezonu prawdopodobnie w stawcebędzie tylko jeden zespół noszący nazwę "Lotus

 

Renault nie wróci do F1

Po aferze "crashgate" koncern sprzedał 75 % udziałów wzespole Renault F1 Team spółce Genii Capital. Późniejwłaściciel tejże spółki pozsotałe 25% odkupił od Renault stającsię jedyną osobą kontrolującą zespół. Patrząc na słaby sezonuLotus Renault GP pojawiły się plotki, że francuski koncern ma zamiarodkupić team od Gerarda Lopeza.

 

Zespołu pokazały swoje bolidy

Pierwszy wyścig F1 sezonu dopiero za kilka tygodni, ale już w tym tygodniustartują pierwsze przed sezonowe testy, które odbędą się na torzeJerez. Część zespołów już pokazała swoje paskudy, to znaczybolidy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lotus f1 team".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018