Wyszukiwałeś:

mercedes X

benz X

. Znaleziono 637 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes benz

Spróbuj też wyszukać: mercedes benz historia mercedes mercedes benz axor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 637 wszystkich):

Milionowy Mercedes-Benz w Brazylii

Mercedes-Benz do Brasil sprzedał milion samochodów ciężarowychMercedes-Benz od czasu rozpoczęcia produkcji w 1956 roku. Ten wyjątkowy rekordzostał uświetniony wprowadzeniem na rynek limitowanej jubileuszowej serii Axor2544.

 

Nowy serwis w sieci Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Lenartowicz otworzył we wrześniu nową autoryzowanąstację obsługi, dedykowaną samochodom ciężarowym. - Czasy są trudne itrzeba dokładnie analizować każdą inwestycję. Jednakże myślęperspektywicznie, dlatego podjąłem decyzję o uruchomieniu nowego kompleksuusługowego - powiedział Andrzej Lenartowicz, autoryzowany dealerMercedes-Benz.

 

Ciężarowy Mercedes-Benz utrzymuje pozycje

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji w branży transportowej, Mercedes-Benzutrzymał dobrą pozycję na rynku samochodów ciężarowych o dmcpowyżej 6 t i zwiększył udziały rynkowe o 3% (do 16,9%) okopując siębezpiecznie na trzecim miejscu. Firma szczególnie cieszy się ze wzrostuudziałów w rynku ciągników siodłowych o 4% do poziomu 13,3,%.

 

Pierwszy Mercedes-Benz Econic CNG w Polsce

Pierwszy Mercedes-Benz Econic CNG – super ekologiczna śmieciarka,została sprzedana do warszawskiej firmy gospodarki odpadamiBYŚ. Mercedes-Benz Econic CNG to pojazd napędzany sprężonym gazemziemnym, przeznaczony do zadań specjalnych, spełniający najwyższestandardy ekologiczne.

 

Nowy Mercedes-Benz Vito E-CELL

Mercedes-Benz otworzył nowy rozdział w dziedzinie technik napędu do lekkichpojazdów użytkowych. Pierwszym samochodem dostawczym wyposażonymfabrycznie przez producenta w napęd elektryczny jest Mercedes-Benz Vito E-CELL.Przyjazny środowisku nowy Vito może być użytkowany zarówno w centrachmiast, jak i na obszarach szczególnie wrażliwych ekologicznie. 

 

Mercedes-Benz Conecto G dla Gdańska

Zakłady Komunikacji Miejskiej w Gdańsku oraz EvoBus Polska podpisały umowy nadostawę  8 sztuk autobusów Mercedes-Benz Conecto G. Dostawa taobejmuje autobusy przegubowe z silnikami dostosowanymi do zasilania biopaliwem,spełniające normę emisji spalin EEV. Norma EEV zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż rygorystyczna norma Euro 5.

 

Mercedes-Benz Sprinter 316 LGT - cichy i przyjazny dla środowiska

Pierwsze egzemplarze Sprintera 316 LGT (Liquefied Gas Technology) opuściłytaśmę produkcyjną w listopadzie 2010 r. Model ten dołączył do szerokiejgamy osobowych oraz dostawczych aut marki Mercedes-Benz z wydajnymi ioszczędnymi silnikami, oznaczonych etykietą BlueEFFICIENCY.

 

Mercedes-Benz Vito E-CELL

Mercedes-Benz Vito E-CELL zdobył nagrodę w konkursie designerskim,organizowanym podczas Challenge Bibendum 2011 – światowego forum na tematzrównoważonego transportu.

 

Nowa stacja pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz

Na mapie sieci serwisowej i dealerskiej samochodów ciężarowychMercedes-Benz pojawił się kolejny punkt: Kujawski Truck Center wRogówku koło Torunia.

 

Mercedes-Benz Arocs - nowa siła w budownictwie

Mercedes-Benz Trucks na pełnych obrotach kontynuuje odświeżanie swojej gamymodelowej. Do nowego, dalekobieżnego Actrosa i wyspecjalizowanego w transporciedystrybucyjnym Antosa dołącza ekspert w zakresie robót budowlanych.Począwszy od 2013 roku, wszystkie ciężarówki oraz ciągniki siodłoweprzeznaczone do zastosowań budowlanych na asfalcie i w terenie będą znane podnazwą Arocs.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes benz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018