Wyszukiwałeś:

nissan

. Znaleziono 3111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai nissan x-trail nissan micra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 3111 wszystkich):

Nissan sprzedaje udziały

Szwedzki producent samochodów ciężarowych, firma AB Volvo, zakupił od NissanMotor Company 13 procent udziałów Nissan Diesel Motor Co., producentaśrednich i ciężkich samochodów dostawczych, a także silników Diesla.

 

GT-R w USA jako Nissan

Podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku prezes koncernu Nissan Motor Co.,Carlos Ghosn, zapowiedział wprowadzenie na rynek północnoamerykański modeluGT-R pod marką Nissan.

 

Nissan wybudował nowe studio

Nissan zainaugurował wczoraj na lokalnym rynku nowoczesne studio stylistycznemarki. Będzie ono służyć jako globalny koordynator wszelkich działańfirmy. Ulokowano je na powierzchni 42 tysięcy metrów kwadratowych należącychdo wybudowanego wcześniej centrum technologicznego.

 

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochodyekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader częstowpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochodynie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. Wtym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec".Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To niekto inny jak Nissan Murano.

 

Duży dostawczy Nissan

Na targach w Hannowerze Nissan zaprezentował całkowicie nowy model - dużegodostawczaka NV400. Auto to trafi do sprzedaży, także na polskim rynku, jednakdopiero w przyszłym roku.

 

Nissan Leaf najlepszy na świecie

Elektryczny Nissan Leaf z tytułem Światowego Samochodu Roku 2011. Najlepszymautem sportowym Ferrari 458 Italia, najładniejszym Aston Martin Rapide, zaśnajbardziej ekologicznym Chevrolet Volt. Oto najważniejsze rozstrzygnięciategorocznej edycji konkursu World Car of the Year.

 

Nissan wydłuża gwarancję

Nissan oficjalnie wprowadza na nasz rynek program rozszerzonej gwarancji wsalonach dilerskich pod nazwą  NISSAN 5?. 

 

Nissan potwierdził powrót marki Datsun

Kilka dni temu informowaliśmy, że Nissan planuje wskrzesić markę Datsun. Dziś oficjalnie japoński koncern potwierdził te informacje oraz przedstawiłnowe logo.

 

Nissan Juke: Ekstrawagancki odmieniec

Pierwsze spotkanie z tym modelem rodziło różne pytania, w tym tonajistotniejsze. Czy ekstrawagancki wygląd opłaci się, czy też Nissanbędzie żałował aż tak radykalnego kroku. Dziś, z ponad dwuletniejperspektywy, można pokusić się już o odpowiedź, która dla Nissanabrzmi nadzwyczaj pozytywnie. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się raz jeszcze,w czym tkwi fenomen Nissana Juke.

 

Nissan Murano zadebiutuje w Nowym Jorku

Juz za kilka dni na targach w "mieście, które nigdy niezasypia" Nissan zamierza pokazać kolejną nowość w gamie. Będzie tonowa generację modelu Murano.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020