Wyszukiwałeś:

obwodnica X

koszalina X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica koszalina

Spróbuj też wyszukać: mapa s-6

Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 28 z 28 wszystkich):

Wątek na forum: Plany północnej obwodnicy Gorzowa

W 2000/01 r uzgodniona była na lata 2007/10 od wsch. granicy miasta / DK 22 do węzła Gorzów Pólnoc (Małoszyn) a teraz im się wydłużyła 3 krotnie, dużo wjęcej niż obwodnica dla S-3. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. ~MtM

 

Wokół Sławna nad morze

Rozpoczyna się budowa obwodnicy miasta Sławno w ciągu drogi krajowej nr 6.Dzięki 2,8 km miasto pozbędzie się uciążliwego ruchu oraz zyska naatrakcyjności inwestycyjnej.

 

Zachodniopomorskie drogi do remontu

Do 2013 roku województwo zachodniopomorskie zaplanowałozainwestować  około  464 mln zł w remont drógwojewódzkich. W tym roku wydatki sięgną blisko 86 mln złotych.

 

Powstanie sześć nowych obwodnic na Pomorzu Zachodnim

Kierowcy korzystają już z drogi ekspresowej S3 ze Szczecina do Gorzowa orazobwodnic Miękowa i Nowogardu. Budowa kolejnych sześciu obwodnicpoprawiających bezpieczeństwo jazdy na Pomorzu Zachodnim to perspektywa lat2014 -2020.

 

40 km zachodniopomorskich dróg będzie w remoncie

Remont trzynastu odcinków dróg krajowych o łącznej długości 40kilometrów planowany jest w  roku 2012 w województwiezachodniopomorskim.

 

Obwodnice ułatwiają dojazd nad morze

W ubiegłym roku zostały udostępnione do ruchu 3 obwodnice na drogachkrajowych w regionie zachodniopomorskim. Dzięki obwodnicom Nowogardu, Miękowaoraz Troszyna, Parłówka i Ostromic przejazd drogami krajowymi nr 3 i 6,stał się szybszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Jest szczególnieważne w sezonie wakacyjnym, w którym te trasy są szczególnieobciążone ruchem.

 

Wątek na forum: Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Budowa obwodnic to dobry trend. Uważam, że zamiast kawałka ekspresówki lepiej wybudować kilka porządnych, bezkolizyjnych obwodnic. Niecierpliwie oczekuję na obwodnicę Obornik Wlkp., Ujścia, dokończenie obwodnicy Piły, Szczecinka, Bobolic i oczywiście Koszalina - na DK 11, dokończenie obwodnicy Pu...

 

Wybrzeże czeka na ekspresową szóstkę

W perspektywie najbliższych lat na wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Realizacja inwestycji zależy jednak od tego, czy zostanie ona ujęta jakozadanie realizacyjne w ostatecznym Programie Budowy Dróg Krajowych nalata 2014-2020, który jest przygotowywany przez resort transportu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica koszalina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018