Wyszukiwałeś:

plug X

in X

. Znaleziono 351 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plug in

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 351 wszystkich):

Gwiazda świecąca na zielono

Wystawa we Frankfurcie dla Mercedesa była także okazją do zademonstrowania,jak ekologiczne już w niedalekiej przyszłości mogą być największe limuzynyz gwiazdą na masce.

 

Swift z gniazdka

Jedną z największych nowości tokijskiego salonu samochodu na stoisku Suzukibędzie wersja modelu Swift Plug-in Hybrid, małego samochodu elektrycznego zmożliwością zasilania z gniazdka.

 

Hyundai też będzie mieć hybrydę

Na rynku amerykańskim już nie tylko producenci z Japonii oraz Europypoczynają sobie śmiało. Do walki o ten rynek dołączył też Hyundai,który na wystawie w Detroit pokazał m.in. koncepcyjny model o napędziehybrydowym.

 

Fisker Karma Plug-in Hybrid

 

Fisker Karma Plug-in Hybrid to dość innowacyjny model niezależnego producenta samochodów. Auto zostało wyposażone w technologie Q-DRIVE , która jest połączeniem mocy wydajności oraz niskiej emisji spalin. W skład tego systemu wchodzą dwa silniki elektryczne o mocy 201 KM które zasilają litowo-jonowe ogniwa. Całość z 2 litrowym 260 konnym turbodoładowany silnikiem benzynowym. Na ogniwach elektrycznych auto jest w stanie przejechać ok. 80 kilometrów nie emitując żadnych spalin (tzw. Stealth Mode) w trybie Sport Mode zasięg zwiększa się do 482 kilometrów. Osiągi Fiskera są dość imponujące jak na samochód o napędzie hybrydowym - maksymalna prędkość 200 km/h oraz przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w 5.8 sek. - mojeauto.tv

 

Trzycylindrowa hybryda BMW typu plug-in

Koncepty z reguły stanowią zapowiedź nowych trendów, jakie pojawiąsię w niedalekiej przyszłości. W przypadku BMW prototypowy model ConceptActive Tourer, jaki zobaczymy w Paryżu, to hybryda plug-in oraz trzycylindrowajednostka benzynowa.

 

Toyota Prius Plug-in

 

Testujemy, jak Toyota Prius plug-in hybrid sprawuje się w trybie EV, gdy włączony jest tylko silnik elektryczny. Ile w tym trybie jest w stanie przejechać kilometrów w różnych warunkach drogowych. I wreszcie jak wygląda ładowanie akumulatorów w tej odmianie Priusa.

 

C-Klasa Mercedesa ładowana z gniazdka

Do szerokiej gamy Mercedesa Klasy C dołącza, po raz pierwszy, wariant hybrydowy z możliwością doładowania akumulatorów z gniazdka elektrycznego.

 

Hybrydowa ofensywa Mercedesa

Do 2017 roku Mercedes-Benz zamierza zaprezentować 10 nowych, hybrydowych aut.Tego typu technologia nie jest już tylko domeną japońskich producentów - Niemcy także stawiają na samochody o spalinowo-elektrycznym napędzie.

 

Baterie słoneczne w Toyocie Prius

Pod koniec roku pojawi się druga generacja Toyoty Prius Plug-in Hybrid. Autobędzie wyposażone w panele słoneczne, które pozwolą ograniczyćzużycie paliwa nawet o 10 procent.

 

Wątek na forum: Toyota Prius Plug-In - opóźniona premiera

Myślę,że w Europie prius plug-in się sprawdzi.Toyota pewnie chcę sprawdzić jak się prius zachowa warunkach zimowych i zobaczymy.Ja jestem przekonany do takich nowinek,więc chętnie go wypróbuje . ~pepe

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "plug in".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018