Wyszukiwałeś:

rosja

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rosja

Spróbuj też wyszukać: r-134a hybrid traktory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 178 wszystkich):

Nissan zza wschodniej granicy

Nissan Motor Company potwierdził wczoraj swoje najbliższe plany dotyczącefabryki w St. Petersburgu. Prezes koncernu, Carlos Ghosn, ogłosił podczaskonferencji prasowej w Tokio, że inwestycja ta pochłonie około 200 milionówdolarów.

 

Skoda idzie na wschód

Skoda właśnie rozpoczęła produkcję swoich pojazdów w rosyjskiejKałudze, znacząco umacniając w ten sposób swoją obecność na rynkachEuropy Wschodniej. Nowo otwarte zakłady montażowe były wspólnąinwestycją Skoda Auto i Volkswagen AG. Ich budowa trwała rok, a liczbępotrzebnych pracowników szacuje się na 3000.

 

Daimler Trucks kupuje firmę Kamaz

12 grudnia br. Daimler AG, Kamaz, agencja państwowa "RussianTechnologies" oraz Troika Dialog podpisały w Moskwie umowę, w ramachktórej Daimler Trucks obejmie 10% udziałów rosyjskiego producentapojazdów ciężarowych.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

List otwarty do rosyjskich przewoźników

Zarząd Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowegoopublikował na swoich stronach list otwarty do rosyjskich przewoźników.Jego celem jest przedstawienie polskiego stanowiska w kwestiach spornychdotyczących zezwoleń na transport na terenie Federacji Rosyjskiej. Listzacytowany jest w całości.

 

Wątek na forum: Eksport rośnie

pytanie jzykowe: czy istnieje jakiś racjonalny powód pisania Republika Czeska zamiast Czechy. Przecież i wymienione w tekście kraje mają jakieś oficjalne nazwy np Wielka Brytania - Zjednoczone Królestwo itd. Rosja - Federacja Rosyjska ~wezyzyr

 

MAN umacnia swoją pozycję w Rosji

Firma MAN w roku finansowym 2011 już drugi raz pod rząd zajęła w Rosjipierwsze miejsce wśród europejskich producentów pojazdówużytkowych. Sprzedając ponad 7.600 ciężarówek i 220 autobusówfirma MAN ponownie uzyskała wolumen zleceń na poziomie osiąganym przedkryzysem. W 2011 roku w segmencie ciężarówek powyżej dwunastu tonudział w rynku wśród marek europejskich wyniósł 26 procent.

 

Continental planuje inwestycje

Dzięki doskonałym wynikom finansowym uzyskanym w 2011 roku, firma Continentalzamierza przeznaczyć znaczą część zysku na finansowanie nowych inwestycji wkrajach BRIC (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny). Zgodnie z przyjętą strategiąrozwoju inwestycje pochłoną do 500 mln € rocznie, a nowe zakłady wregionach rozwijających się będą obsługiwać przede wszystkim rynkilokalne.

 

Jak za granicę, to najlepiej przez...

Coraz częściej decydujemy się na wakacyjny wyjazd zagraniczny naszym własnymautem. Z reguły mamy do wyboru kilka alternatywnych tras, często przezcałkowicie różne kraje. Dlatego podpowiadamy, jakie przepisy ruchudrogowego obowiązują w krajach naszych sąsiadów, na coszczególnie powinniśmy uważać i wreszcie, jakiej wysokości mandatynam grożą.

 

Dalszy spadek sprzedaży aut na rosyjskim rynku

Efekty rosyjsko-ukraińskiego konfliktu nie omijają rynku nowychsamochodów - sprzedaż aut w Rosji nadal spada, co w dużym stopniuodbija się na europejskich i amerykańskich producentach aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022