Wyszukiwałeś:

300

. Znaleziono 2279 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 300

Spróbuj też wyszukać: saab 95

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2279 wszystkich):

300-tny Solbus

Firma Solbus wyprodukowała swój jubileuszowy 300-tny egzemplarz autobusu.Model pojazdu oznaczony symbolem C 9,5 trafi do PKS-u Rzeszów.

 

Wydłużony Chrysler 300 C

Na targach samochodowych w Nowym Jorku Chrysler zaprezentuje wydłożoną opiętnaście centymetrów wersję modelu 300 C. Wydłużenie karoserii ma daćpasażerom siedzącym z tyłu jeszcze większy komfort jazdy.

 

Mercedes 300 SL powróci?!

Jak donosi jeden z branżowych magazynów "Auto Bild", koncernDaimlerChrysler planuje w 2010 roku wprowadzić do ponownej produkcji legendarnymodel 300 SL. Projektem miałby zarządzać dział sportowy niemieckiej marki,AMG.

 

Peterbilt wyprodukował 300-tysięczną ciężarówkę

Peterbilt Motors Company, który podobnie jak DAF Trucks należy do GrupyPACCAR, świętował wyprodukowanie 300 000 ciężarówki w swojejfabryce w Denton. Model 387 zakupiony został przez Witte BrothersExchange, Inc, którego przedstawiciele odebrali ciężarówkę zfabryki w fabryce w Denton.

 

Amerykańska Lancia

Lancia ma zamiar stworzyć nową flagową limuzynę, która będzieopierać się praktycznie w całości na Chryslerze 300. Auto ma się pojawićna targach w Genewie w marcu razem z nową wersją Ypsilon.

 

Już jest nowy Chrysler 300

Na stoisku Chryslera w Detroit główną atrakcją i gwiazdą jest nowymodel 300, który zastąpi dość wysłużonego poprzednika.

 

Genewa 2013: 300 i więcej

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcieluksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targówmotoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnegospełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przeglądnajważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu SamochodowegoGenewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jestwciskanie w fotel.

 

Klasy E i prawie 2 tys. km na jednym baku

To niebywałe! Seryjna Klasa E 300 BlueTEC Hybrid przejechała dystans z Afrykido Wielkiej Brytanii tylko na jednym baku!

 

Mercedes-Maybach S 650 Cabriolet - dla 300 wspaniałych

Mercedes zrzuca płachtę tajemnicy i pokazuje światu model S 650 Cabriolet.Oto luksusowy okręt flagowy spod szyldu Maybacha, limitowany do 300egzemplarzy.

 

Seat Leon Cupra - 300 KM po liftingu

Jaki będzie Seat Leon Cupra po face liftingu? Niedługo Seat zaprezentujeodświeżoną wersję swojego najmocniejszego samochodu. Pierwsze plotkigłoszą, że samochód zostanie wzmocniony do 300 KM.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019