Wyszukiwałeś:

3008 X

Hybrid4 X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 3008 Hybrid4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

3008 - pierwsza seryjna hybryda Peugeota w Genewie

Światowa premiera „crossover by Peugeot”, to najważniejszewydarzenie na stoisku Peugeota, które odbędzie się na saloniesamochodowym w Genewie. Francuska marka zamierza tam zaprezentować wersjęprodukcyjną modelu 3008 (również w wersji hybrydowej). Drugą ikonątegorocznej wystawy w garażu Peugeota będzie 308 CC.

 

Peugeot 3008: 308 na obcasach + [VIDEO]

Do jego powstania Peugeot użył sprawdzonej konstrukcji modelu 308 i inspiracjipojazdu koncepcyjnego Prologue T84. Na polskim rynku debiutuje właśnie drugiSUV z oferty francuskiego producenta - Peugeot 3008.

 

Oto pierwszy hybrydowy diesel

Jest już produkcyjna wersja pierwszego hybrydowego modelu, w którymsilnik elektryczny będzie wspomagał pracę jednostki wysokoprężnej. Nadebiut rynkowy Peugeota 3008 Hybrid4 przyjdzie nam jednak poczekać do wiosnyprzyszłego roku.

 
 

Elektryczne dostawczaki już dostępne

PSA/Peugeot-Citroen SA zaczęło właśnie dostarczać klientom elektrycznewersje swoich samochodów dostawczych - Peugeot Partner i CitroenBerlingo.

 

Limitowana hybryda w sprzedaży

Z okazji Salonu Samochodowego w Genewie, Peugeot lada moment rozpoczynaprzyjmowanie zamówień na limitowanę wersję modelu 3008, nazwanąHYbrid4 Limited Edition.

 
 

Technologia HYbrid4 wyróżniona

Koncern PSA został otrzymał nagrodę "Złotej Kierownicy"  wdziedzinie ekologii za swoją technologię hybrydową HYbrid4, która jeststworzona w oparciu o silnik wysokoprężny.

 

Znamy zwycięzców WCOTY!

Wszystko stało się jasne. Jury skończyło obradować, a my poznaliśmy zwycięzców plebiscytu World Car of th Year. Sprawdźcie czy wyniki zaskoczyły, czy może jednak można było się spodziewać takiego obrotu sprawy.

 

Koncern PSA sprzedał ponad 50 tys. hybryd

Francuski koncern na Starym Kontynencie zajmuje drugą pozycję pod względemsprzedanych samochodów z napędem hybrydowym. Od momentu wprowadzeniaich na rynek PSA sprzedało ponad 50 tys. aut z alternatywnym źródłemnapędu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "3008 Hybrid4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018