Wyszukiwałeś:

302

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 302

Spróbuj też wyszukać: c180

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai Accent

Hyundai Accent zawitał na polski rynek w 1994 roku. Reprezentant koreańskiego przemysłu samochodowego w klasie kompaktów jest najchętniej kupowanym samochodem tej marki. W roku 1996 do oferty modelu Hyundai Accent dołączyła wersja z nadwoziem coupe. Siedem lat później Hyundai Accent przeszedł ope...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

BMW Seria 3: ODE MNIE

5 Chcę zaznaczyć że jestem kireowcąjednoręcznym mimo to ten samochód nie sprawia mi żadnych kłopotów w czasiejego prowadzenia. Większy dyskomfort odczuwam w czasie porannego ubierania.

 

Wątek na forum: 11 mln minivanów Chrysler Group

nie mam weny to i komentarza nie ma :) ~ja

 

PE za wolniejszą podwyżką cen oleju napędowego

Parlament Europejski poparł wprawdzie wniosek Komisji Europejskiej dotyczącypodniesienia minimalnych stawek opodatkowania oleju napędowego do poziomustawek benzyny bezołowiowej, jednak chce, by proces ten postępował wolniej.

 

Wbiją łopaty pod obwodnicę Zbąszynka

2 listopada rusza budowa północnej obwodnicy Zbąszynka (pojezierzelubuskie). Wykonawcą prac pierwszego etapu jest firma San-bud. Prace wyniosą5,9 mln zł i zakończą się wiosną 2011 r. W planach jest też budowa drugiejczęści obwodnicy.

 

Kierowcy diesli dołożą więcej do autostrad

Dostosowanie stawek opodatkowania oleju napędowego do minimum unijnegospowoduje, że od 1 stycznia 2010 r. czekają nas podwyżki tego paliwa napolskich stacjach. Uzyskane w ten sposób ponad 2 miliardy złotychzostaną w zdecydowanej większości przeznaczone na sfinansowanie programubudowy dróg krajowych na lata 2008-2012.

 

Ford Mustang Boss 302

 

Ford Mustang Boss 302 z silnikiem V8 o pojemności 5 litrów i mocy 440 KM - model na rok 2012 (USA) - mojeauto.tv

 

Ford Mustang Boss 302 Laguna Seca

 

Ford Mustang Boss 302 Laguna Seca - mojeauto.tv

 

Ford Mustang Boss 320 Laguna Seca

Projektant Melvin Betancourt stworzył jedyny w swoim rodzaju model Forda Mustanga 2012 o nazwie Boss 302 Laguna Seca. Auto zostanie wystawione nazbliżającej się niedługo charytatywnej aukcji na rzecz opieki sercowo-naczyniowej, badań oraz edukacji z Henry Ford Healt System.

 

Puchar Konfederacji z Hyundaiami

Podczas rozpoczętego w miniony weekend piłkarskiego Pucharu Konfederacji wBrazylii Hyundai dostarczył flotę ponad 300 pojazdów, którymibędą się poruszać przedstawiciele FIFA oraz zaproszeni goście.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019