Wyszukiwałeś:

303

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 303

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai Atos

Najnowszy Hyundai Atos Prime zaprezentowany został podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku, jednak na polskim rynku zadebiutował dopiero w 2007 r. Pierwsza generacja Atosa produkowana była w latach 1997-2002. Hyundai Atos Prime to najmniejszy model w gamie koreańskiej firmy, ryw...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Opel Zafira: Swietne autko rodzinne

5 Swietne autko rodzinne, bardzo wygodne. Wstandardzie mozna zabrac nawet 7 osob, choc w pelni komfortowo najlepiej 4 osobydorosle + 2 dzieci. Niezly silnik, dynamiczny i w miare ekonomiczny jak na tewielkosc samochodu. Tani w utrzymaniu.

 

Wątek na forum: Hrebenne - 2 km nowej drogi

przetargi na wybór wykonawcy trwają koszmarnie długo. Niestety taka to już polska rzeczywistość, że trudno znaleźć sprawnie zorganizowany i przeprowadzony, bez odwołań przetarg. Nowe przepisy prawne mają ograniczyć liczbe odwołań..hm...zobaczymy... ja tam do końca w to nie wierzę, bo jak ...

 

Droga i ekspresowa – S8 przez Warszawę

Trwa realizacja jednej z najbardziej wyczekiwanych w stolicy inwestycji, drogiekspresowej S8 na odcinku Konotopa – Prymasa Tysiąclecia. Jest to jedno znajwiększych i najdroższych przedsięwzięć drogowych w Warszawie. Do tejpory trwały prace przygotowawcze, jednak teraz kierowcy na własnejskórze odczują postęp robót budowlanych.

 

Więcej mocy w Porsche

We wrześniu na rynek wejdą dwa nowe modele Porsche - Boxster S Porsche DesignEdition 2 i Cayman S Sport. Oba uzyskują moc 303 KM (223 kW) z 3,4 litrapojemności skokowej, czyli o osiem KM więcej, niż dotychczasowe wersje S.

 

Wybuchy na obwodnicy Babimostu

W Babimoście odbył się II etap zagęszczania gruntów metodąmikrowybuchów pod realizowaną obwodnicę Babimostu w ciągu drogiwojewódzkiej 304.

 
 

Warszawa: nowa organizacja ruchu na ul. Radiowej

Wyłączona z ruchu jest południowa jezdnia ul. Radiowej i Dywizjonu 303pomiędzy ul. Wrocławską a ul. Marynin w Warszawie. Ruch został przełożonyna jezdnię północną. Trwają tam prace związane z przebudową ul.Dywizjonu 303 i Radiowej oraz budową trasy S8.

 

303 mln na kielecki projekt komunikacyjny

Komisja Europejska zatwierdziła dofinansowanie do projektu "Rozwójsystemu komunikacji publicznej w Kieleckim Obszarze Metropolitalnym". Jestto największy do tej pory projekt realizowany w Programie, któryuzyskał akceptację Brukseli. Jego wartość przekracza 303 mln złotych.Kielecki projekt to pierwszy z 12 dużych projektów zapisanych na liścieprojektów indywidualnych Programu Rozwój Polski Wschodniej.Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego przekracza 233 mlnzłotych.

 

Mógłby dostać 303 punkty karne...

Namysłowscy policjanci zatrzymali w pościgu 17-letniego mieszkańca NowegoDworu. Mężczyzna nie zatrzymał się samochodem do kontroli drogowej.Uciekając stwarzał poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchupopełniając ponad 50 wykroczeń, za które  mógłbyuzbierać 303 punkty karne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019