Wyszukiwałeś:

304

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 304

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai Coupe

Pojawienie się modelu Hyundai Coupe datuje się na rok 1996. Sportowy Hyundai Coupe (w Azji figurujący pod nazwą Tiburon) w topowej wersji dysponuje silnikiem o mocy 139 KM. W 2004 roku w Paryżu Hyundai zaprezentował nową wersję Coupe po faceliftingu, dzięki czemu auto zyskało jeszcze bardziej agr...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Seat Toledo: ...

4.75 ...

 

Wątek na forum: Nudne Silverstone

czekamy na kubice!! i jego zwyciestwa i kubicomanie!! ~alonso

 

Car of the Year - cz.10

W ubiegłym roku najlepszym samochodem został wybrany Renault Megane. O tym,kto triumfuje w tym roku, przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

 

Następne cabrio Bentleya

W przyszłym roku do sprzedaży trafią dwa luksusowe kabriolety marki Bentley.Po niedawno zaprezentowanym modelu Azure, teraz producent przedstawił pierwszeinformacje o modelu Continental GTC.

 

Dodge w Polsce

W dobie kryzysu, jaki przeżywa nasz rodzimy rynek samochodów nowych,wprowadzenie nowej marki może wydawać się dość ryzykownym krokiem. Tymbardziej, iż pierwszy model - Dodge Caliber - rywalizować będzie wnajbardziej zatłoczonym segmencie C.

 

Nowe samochody dla policji

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wygranym przez Kię przetargu na dostawędla polskiej policji ponad 2.500 egzemplarzy modelu cee'd. Jak się okazuje, tonie jedyne zakupy, jeśli chodzi o auta, jakie w tym i przyszłym roku dokonapolicja w naszym kraju.

 

Wybuchy na obwodnicy Babimostu

W Babimoście odbył się II etap zagęszczania gruntów metodąmikrowybuchów pod realizowaną obwodnicę Babimostu w ciągu drogiwojewódzkiej 304.

 

Volvo V60 - nowe kombi

Volvo pod rządami chińskiej firmy Geely nabiera rozpędu. Po marcowejpremierze nowej generacji modelu S60 teraz przyszedł czas na wersję kombi,która jednak nie będzie nazywać się, jak to było zazwyczaj V70, leczV60.

 

NIK sprawdzi, jak dbamy o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów

W minionym roku na polskich drogach, najczęściej w okolicach skrzyżowań iprzejść, zginęło 1140 pieszych i 304 rowerzystów. Z tego też powoduNajwyższa Izba Kontroli przyjrzy się, w jaki sposób władze dbają obezpieczeństwo tych mniej chronionych uczestników ruchu drogowego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019