Wyszukiwałeś:

308 X

GT X

SW X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 308 GT SW

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Spadki nie są głębokie

W listopadzie 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 858nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to mniej niż w listopadzie ubiegłego roku o 4,6%, jak i mniejniż w październiku bieżącego o 3,3%. Niezła sytuacja w ostatnim miesiącuna rynku nowych samochodów ciężarowych i używanych autobusówspowodowała, że spadek nie był aż tak głęboki.

 

SW, czyli Peuegot 308 w wersji kombi

Wśród kompaktowych kombi zaczyna się dziać coraz ciekawiej. Kilkuproducentów powróciło do tego segmentu, stali bywalcy niezamierzają jednak odpuszczać. Już wiosną do walki o klienta dołączycałkowicie nowy Peugeot 308 SW.

 

Co Kowalski w Genewie zobaczyć powinien?

Genewa. Miasto w Szwajcarii. Miejsce, w którym od 1905 roku odbywająsię najważniejsze targi motoryzacyjne na świecie. Każdego roku światczterech kółek zachwyca się prezentowanymi tam samochodami. Jednak cotak naprawdę może interesować przysłowiowego Jana Kowalskiego w Genewie?

 

Mocniejszy Peugeot 308 jeszcze w tym roku

Głosy z Paryża donoszą, że Peugeot zamierza najpóźniej pod koniecroku wzbogacić swoją kompaktową ofertę o wzmocnionego 308 GT i SW GT.

 

Peugeot zmienia swój topowy model

Czwarty rok obecności na rynku to doskonały model do przeprowadzenia kuracjiodmładzającej. Tak jest też w przypadku Peugeota 508, któregooficjalna premiera odbędzie się w sierpniu równolegle na wystawie wMoskwie oraz Chengdu.

 

Peugeot 308 w najmocniejszej wersji GT

Nowa generacja Peugeota 308 ma się dobrze, jeśli nie powiedzieć, że bardzodobrze. Tytuł Samochodu Roku 2014, rosnąca sprzedaż, a niebawem do ofertydołączą dwie najmocniejsze wersje sygnowane wiele mówiącym znaczkiemGT.

 

308 GT w polskich cennikach Peugeota

Jeśli 130KM w najmocniejszym dotąd Peugeocie 308 nie przekonywało Was do zakupu francuskiego kompaktu, wreszcie możecie zamówić dużo szybsząwersję GT.

 
 

Test Peugeot 308 SW GT: Czekając na GTI

Nie jest to wprawdzie GTI, ale miłośnicy nieco ostrzejszych aut powinni czućsię usatysfakcjonowani. W wersji SW Peugeota 308 GT połączono odrobinęsportowych emocji z niezłą funkcjonalnością typowego kombi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "308 GT SW".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019