Wyszukiwałeś:

308 X

GT X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 308 GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Bentley wzmocnił Continentala GT V8

Marka z Crewe do Frankfurtu przywiezie wzmocnioną wersję Continentala GT V8.Samochód z oznaczeniem S od razu debiutuje w nadwoziu Coupe iConvertible.

 

Car of the Year 2014: Znamy finałową siódemkę

Jurorzy najbardziej prestiżowego plebiscytu motoryzacyjnego na StarymKontynencie rozdali pierwsze karty. W wąskim finale konkursu o tytuł SamochoduRoku 2014 znalazły się BMW i3, Citroen C4 Picasso, Mazda 3, Mercedes klasa S,Peugeot 308, Skoda Octavia oraz Tesla S.

 

SW, czyli Peuegot 308 w wersji kombi

Wśród kompaktowych kombi zaczyna się dziać coraz ciekawiej. Kilkuproducentów powróciło do tego segmentu, stali bywalcy niezamierzają jednak odpuszczać. Już wiosną do walki o klienta dołączycałkowicie nowy Peugeot 308 SW.

 

Peugeot 308 z nagrodą za najpiękniejsze wnętrze

Podczas 29. edycji Międzynarodowego Festiwalu Samochodowego w Paryżu Peugeot308 został uhonorowany nagrodą za Najpiękniejsze Wnętrze Roku.

 

Peugeot 308 Samochodem Roku 2014

Wielkiego zaskoczenia nie było, bo też nie było w tym roku murowanegokandydata do tytułu Car of the Year 2014. Po dwunastu latach ponowniekompaktowy Peugeot zdobył to niezwykle prestiżowe wyróżnienie naStarym Kontynencie.

 

Mocniejszy Peugeot 308 jeszcze w tym roku

Głosy z Paryża donoszą, że Peugeot zamierza najpóźniej pod koniecroku wzbogacić swoją kompaktową ofertę o wzmocnionego 308 GT i SW GT.

 

Peugeot 308 w najmocniejszej wersji GT

Nowa generacja Peugeota 308 ma się dobrze, jeśli nie powiedzieć, że bardzodobrze. Tytuł Samochodu Roku 2014, rosnąca sprzedaż, a niebawem do ofertydołączą dwie najmocniejsze wersje sygnowane wiele mówiącym znaczkiemGT.

 

308 GT w polskich cennikach Peugeota

Jeśli 130KM w najmocniejszym dotąd Peugeocie 308 nie przekonywało Was do zakupu francuskiego kompaktu, wreszcie możecie zamówić dużo szybsząwersję GT.

 
 

Test Peugeot 308 SW GT: Czekając na GTI

Nie jest to wprawdzie GTI, ale miłośnicy nieco ostrzejszych aut powinni czućsię usatysfakcjonowani. W wersji SW Peugeota 308 GT połączono odrobinęsportowych emocji z niezłą funkcjonalnością typowego kombi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "308 GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019