Wyszukiwałeś:

308 X

GTi X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 308 GTi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Peugeot nie zapomniał o GTI

Posiadanie w swojej ofercie mocnego hot-hatcha to podstawa. Przynajmniej ztakiego założenia wychodzi większość producentów. Także francuskiPeuegot, który projektuje model 308 GTI.

 

Peugeot wraca do świata GTI

Kiedy wydawało się, iż najbardziej usportowionym modelem w ofercie Peugeotabędzie właśnie wprowadzane do sprzedaży w Europie małe coupe RCZ, francuskikoncern zaskoczył chyba wielu prezentując pierwsze informacji o 308 GTI.

 

Francuski hot-hatch nadjechał - Peugeot 308 GTi

To długo wyczekiwany model - Peugeot kazał czekać na premierę sportowej wersji swojego kompaktu 2 lata od prezentacji podstawowych wariantów. Wygląda jednak na to, że warto było czekać.

 
 

Peugeot 308 R HYbrid - niespodziewany hot-hatch

Szef Peugeota, Picat Maxime, trochę nas zaskoczył. Chwilę po premierze świeżutkiego 308 GTi, zdradził kolejną sportową wersję popularnego kompaktu. Oto spalinowo-elektryczne 308R HYbrid.

 

Peugeot 308 GTi już dostępny i wyjątkowo drogi

Francuski hot-hatch na bazie Samochodu Roku 2014 to dość długo wyczekiwaneauto. Ale zaraz po niedawnej premierze poznaliśmy jego cenę i usiedliśmy zwrażenia.

 

Peugeot 308 GTi

 

Peugeot 308 GTi to odpowiedź francuskiej firmy na takie auta jak Renault Megane RS, Seat Leon Cupra czy Ford Focus ST. Do wyboru dwie wersje silnikowe: 250 lub 270KM, w mocniejszej przyspieszenie do "setki" trwa jedynie 6 sekund, a prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250km/h.

 

Tak brzmi Peugeot 308 GTi

Pod koniec zeszłego miesiąca Peugeot zdradził więcej informacji na tematswojego hot-hatcha, czyli wersji 308 GTi 270. Posłuchaj jak brzmi.

 

Peugeot 308 GTi

 

Peugeot rzuca rękawicę Volkswagenowi Golfowi GTI i wprowadza swojego hatchbacka 308 z taką samą nazwą. 308 GTi to 275-konny pocisk z napędem na przód. Widać, że Francuzi sporo nad nim pracowali, bo "308" pojawiła się w 2013 roku, a dopiero teraz wchodzi na rynek jego ostra wersja. Czy francuski hatchback jest w stanie przetrzepać skórę Golfowi? Mocą na napewno.

 

Peugeot 308 GTi - znamy cenę w Polsce

Moc 270 KM przenosi Peugeota GTi do czołówki segmentów hothatchy. Auto zostało przygotowane przez odział Peugeot Sport. W Polscesamochód jest tańszy o kilkanaście tysięcy od VW Golfa R, aledroższy od 290-konnego Seata Leona Cupra. Zobacz, ile kosztuje w PolscePeugeot GTi by Peugeot Sport.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "308 GTi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019