Wyszukiwałeś:

308 X

RC X

Z X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 308 RC Z

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Peugeot 308 już w 2007

Francuski Peugeot musi przyśpieszyć tempo przy tworzeniu następcy modelu 307.Jeden z najlepiej sprzedających się modeli marki szybko traci napopularności. Następca - Peugeot 308 - dzięki swoim większym rozmiarom orazbardziej dynamicznej sylwetce ma zmotywować potencjalnych klientów do zakupufrancuskiego auta.

 

Peugeot 308 w kolejce

Ledwo co minął rok od premiery dotkniętego piórem francuskich projektantówmodelu 307, a już zagranicznym reporterom udało się przyłapać podczas jazdtestowych samochód, który najprawdopodobniej będzie jego następcą.

 

Peugeot 308 w obiektywie

Francuski producent samochodów marki Peugeot wielkimi krokami przygotowuje siędo premiery najnowszej generacji swojego modelu. Następca popularnej 307-kiwejdzie na rynek prawdopodobnie już w październiku tego roku.

 

308 RC Z

Choć na debiut rynkowy Peugeota 308 trzeba jeszcze poczekać parę tygodni,francuska marka prezentuje już zapowiedź kolejnej wersji tego modelu. Nawystawie we Frankfurcie pokazany zostanie koncepcyjny Peugeot 308 RC Z, któryjest zwiastunem modelu 308 CC.

 

Zapowiedź 308 SW

Wprawdzie na wystawie we Frankfurcie odbędzie się światowa premiera modelu308 w wersji hatchback, to jednak Francuzi zaprezentują jednocześnie wersjękombi.

 

Zielone światło dla 308 RC-Z

Po zmianie kierownictwa Peugeota i objęciu sterów przez ChristianaStreiffa, byłego dyrektora zarządzającego firmą Airbus, zielone światło doprodukcji otrzymał jeden z najciekawszych konceptów francuskiegoproducenta ostatnich lat. Peugeot 308 RC-Z wchodzi właśnie do produkcji.

 

Peugeot 308 RC Z do sprzedaży

Władze koncernu Peugeot potwierdziły już oficjalnie, iż zaprezentowany wubiegłym roku na wystawie we Frankfurcie koncepcyjny model 308 RC Z będzieprodukowany. Na rynku auto to pojawi się wiosną 2010 r.

 

Peugeot 308 cztery razy inaczej

W bieżącym roku Peugeot przedstawi cztery zupełnie nowe warianty modelu 308.Jednym z ciekawszych będzie sportowa wersja "trzysta ósemki"zamknięta w sportowym nadwoziu Coupe.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "308 RC Z".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018