Wyszukiwałeś:

308

. Znaleziono 458 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 308

Spróbuj też wyszukać: mercedes 308 308 masa megane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 458 wszystkich):

308 RC Z

Choć na debiut rynkowy Peugeota 308 trzeba jeszcze poczekać parę tygodni,francuska marka prezentuje już zapowiedź kolejnej wersji tego modelu. Nawystawie we Frankfurcie pokazany zostanie koncepcyjny Peugeot 308 RC Z, któryjest zwiastunem modelu 308 CC.

 

Zapowiedź 308 SW

Wprawdzie na wystawie we Frankfurcie odbędzie się światowa premiera modelu308 w wersji hatchback, to jednak Francuzi zaprezentują jednocześnie wersjękombi.

 

Peugeot 308 SW już w Genewie

Na wystawie w Genewie, kilka miesięcy po debiucie modelu 308, Peugeotzaprezentuje już wersję kombi (SW) tego kompaktowego auta.

 

Peugeot 308: Kompaktowy lew

Jego poprzednik pomimo problemów z niezawodnością był jednym znajbardziej udanych aut kompaktowych ostatnich lat, pochodzących z Francji.Peugeot 308 ma za zadanie zatrzeć przykre wspomnienia po swoim starszym bracie.Jest ładniejszy, lepiej wykończony i pod względem właściwości jezdnychnawiązuje do czołówki segmentu C. Czy swoim stylem jest w stanieprzekonać polskich klientów?

 

Europejska premiera: Peugeot 308

Nowy gracz w segmencie kompaktów. Nowy i tak jak każdy„świeża” chce pokonać główno dowodzącego zgrająskupiającą się w segmencie C. Peugeot chce, aby 308 powalczył o podiumsegmentu kompaktów, ale czy to nie za skromne ambicje?

 

SW, czyli Peuegot 308 w wersji kombi

Wśród kompaktowych kombi zaczyna się dziać coraz ciekawiej. Kilkuproducentów powróciło do tego segmentu, stali bywalcy niezamierzają jednak odpuszczać. Już wiosną do walki o klienta dołączycałkowicie nowy Peugeot 308 SW.

 

Mocniejszy Peugeot 308 jeszcze w tym roku

Głosy z Paryża donoszą, że Peugeot zamierza najpóźniej pod koniecroku wzbogacić swoją kompaktową ofertę o wzmocnionego 308 GT i SW GT.

 

Peugeot 308 SW: pierwsza jazda

Segment kompaktowych kombi, mimo wzrostu popularności podobnych wielkościąSUV-ów i crossoverów, ma się wciąż dobrze. Pojawiają się nowigracze, niektórzy po latach nieobecności, niektórzy zaś, jakPeugeot 308 SW, starają się utrzymać na czołowych pozycjach. Na rynek polskiwjeżdża kompaktowe kombi Peugeota, dzierżąc z dumą tytuł Samochodu Roku2014.

 

Test Peugeot 308 SW GT: Czekając na GTI

Nie jest to wprawdzie GTI, ale miłośnicy nieco ostrzejszych aut powinni czućsię usatysfakcjonowani. W wersji SW Peugeota 308 GT połączono odrobinęsportowych emocji z niezłą funkcjonalnością typowego kombi.

 

Peugeot 308 1,2 PureTech ? Trzy cylindry na tak

Jeśli masz problem z wyborem samochodu z segmentu C, to mamy dla Ciebiepodpowiedź w postaci Peugeota 308 z benzynowym silnikiem 1,2 PureTech. Francuzistworzyli samochód z bardzo ciekawym wnętrzem i niezłym silnikiemtrzycylindrowym turbo. Solidny reprezentant kompaktów z radykalnymwnętrzem i do tego z niezłym silnikiem benzynowym. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019