Wyszukiwałeś:

31

. Znaleziono 4954 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 31

Spróbuj też wyszukać: 23 s3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4954 wszystkich):

Wątek na forum: Bezpieczniej na drogach Podkarpacia

Cyt: "W 2008 roku udało się m.in. wybudować 31 km chodników, 20 zatok autobusowych, oświetlić 55 przejść dla pieszych oraz ustawić 51 fotoradarów..." a gdzie drogi ?? ile wybudowano km dróg ? Beznadzieja !!! ~kibic

 

Gliwicka "dekawka" w remoncie

Dzisiaj tj. 31 lipca rozpoczął się długo oczekiwany remont ponad7-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 88 w Gliwicach - betonowy fragmentAlei Jana Nowaka - Jeziorańskiego. Prace potrwają do końca października 2007roku.

 

Szczecin: Nowe mosty nad Odrą i Regalicą

Urząd Miejski w Szczecinie poinformował o oddaniu do użytku nowychmostów nad Odrą i Regalicą, które znalazły się w ciągu drogikrajowej nr 31. Budowa nowych przepraw w ciągu ulicy Autostrada Poznańskakosztowała około 83,44 mln zł.

 

Szwecja: nowe przepisy dotyczące opon zimowych

Zmieniły się szwedzie przepisy dotyczące opon zimowych przy wjeździeoraz wyjeździe ze Szwecji. Według nowego prawa, zagraniczne samochody osoboweoraz lekkie ciężarówki muszą być wyposażone w opony o głębokościbieżnika przynajmniej trzy milimetry w okresie od 1 grudnia do 31 marca,jeżeli warunki zimowe będą się utrzymywać. Dla pojazdów o masiepowyżej 3,5 t bieżnik musi mieć wysokość minimum pięć milimetrów.

 

Więcej licencji na krajowy transport

Jak podaje Ministerstwo Infrastruktury, w ubiegłym roku udzielono ok. 9,1 tys.licencji na krajowy przewóz osób, dla ok. 62,2 tys.pojazdów, do tego ok. 62,2 tys. licencji na krajowy przewózrzeczy, dla ok. 180,5 tys. pojazdów.

 

Samar: produkcja dostawczych rośnie

W marcu poziom produkcji samochodów w polskich fabrykach był praktycznietaki sam jak rok temu. Po rekordowych spadkach o ponad połowę wzrosłaprodukcja samochodów dostawczych. Produkcja samochodów dostawczychw marcu wyniosła 8 541 sztuk i była większa o 31,6% od lutowej oraz aż o 53%od wyniku sprzed roku, podaje Instytut Samar.

 

Wątek na forum: Warszawska S-8 ma być na Euro 2012

"kontrakt...zostanie zrealizowany do 31 sierpnia 2012. z zapewnieniem przejezdności na 31 maja 2012r." czyli będziemy jeździć po terenie budowy niemalże....? ach te polskie warunki, no ale dobrze że jednak będzie, czy to maj, czy czerwiec bardzo odciąży to płudniowe rejony stolicy Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

PAIiIZ obsługuje 31 inwestycji z sektora motoryzacyjnego

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) prowadzi obecnie159 inwestycji o łącznej wartości 6,47 mld euro, które mogą stworzyć42 200 miejsc pracy. Aż 31 projektów jest z branży motoryzacyjnej.

 

Już wiemy, ile kosztuje najmniejszy Volkswagen

W polskich salonach Volkswagena są już przyjmowane zamówienia na modelup! Najmniejszy przedstawiciel tej napopularniejszej marki na rynku europejskimbędzie kosztować w naszym kraju od 31.290 zł.

 

Rusza największe policyjne zabezpieczenie dróg

Jak co roku w pierwszolistopadowy weekend organizowana będzie akcja policyjna"Znicz". W tym roku największe zabezpieczenie w skali kraju potrwa 4dni - od piątku 31 października do poniedziałku 3 listopada.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018