Wyszukiwałeś:

315

. Znaleziono 159 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 315

Spróbuj też wyszukać: BMW 1982 315 vito 315

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

BMW Seria 3: Warto mieć

5 Naprawdę :)

 

Wątek na forum: Porsche 9ff CR42

te porche to już się staje nudne ta sama buda tylko coś zmieniają w środku:( aż dziw że za te pieniądze ktoś to kupuje :(chyba tylko niemiaszki z patriotyzmu :) hehe ~raiders

 

Wątek na forum: Volvo V70 i S80 z dwoma nowymi silnikami

w V70 moze sobie być ale w S80?.To chyba jakiś żart.Wsamochodzie pokroju S80 minimum to V6 a nie 4 cylindrowe maleństwo o pojemności zaledwie 2 litrow przerz S80 z tym silnikiem bendzie się poruszać gorzej niż zółw.I tak apropo silników to nie rozumiem dla czego w Volvo s 80 jest tylko j...

 

Technologia Goodyear Retread

Nowy standard bieżnikowania opon Goodyear pozwala korzystać ze wszystkichzalet Technologii Max oferowanej w nowych oponach. TreadMax to najnowsza liniaproduktów bieżnikowanych dla opon z generacji Max Technology. Nowyprodukt łączy w sobie właściwości opon z rodziny technologii Goodyear Max woponach bieżnikowanych, oferując parametry równe tym, jakie znajdziemyw nowej oponie z technologią Max. Wprowadzając TreadMax, Goodyear ustanawianowy standard dla branży opon do samochodów ciężarowych.  

 

Nowe rozmiary opon zimowych Goodyear'a

Goodyear przedstawił nowe rozmiary w ofercie opon zimowych na przednią inapędową oś pojazdów ciężarowych, autobusów iautokarów. Najnowsze opony w tej ofercie to 295/60R22.5 Goodyear UltraGrip WTS na oś przednią oraz 315/60R22.5 Goodyear Ultra Grip WTD na ośnapędową

 

Lubuskie: zamknięte odcinki dróg i przeprawy

Część dróg w Lubuskiem została zamknięta. Nieprzejezdne są m.in.drogi wojewódzkie 292 Bytom Odrzański – Drogomil i 315 NowaSól – Przyborów. W Nowej Soli zamknięte są al. Wolności iul. Wodna. Nie działa również żadna z przepraw promowych wwojewództwie lubuskim.

 

Język polski w Volkswagenach

W Volkswagenach produkowanych od czerwca bieżącego roku, wprowadzony zostaniejęzyk polski do obsługi komputera pokładowego, instalacji telefonicznych orazsystemów nawigacyjnych RNS 315 i RNS 510.

 

Milion na odnowę dróg po powodzi w Lubuskim

Promesę 1 mln zł dotacji otrzymało Lubuskie na remont drogi na odcinkuLubięcin-Tarnów Jezierny. Pieniądze zostały przyznane w ramachpodziału  środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowychna 2012 r. To jedna z dróg w Lubuskiem uszkodzonych podczas powodzi w2010 r. Dzięki dotacji wyremontowany zostanie ok. 2km odcinek zniszczonejnawierzchni.

 

Goodyear rozszerza asortyment opon bieżnikowanych TreadMax

TreadMax, linia wysokiej jakości opon bieżnikowanych Goodyeara, zostałarozszerzona o sześć nowych modeli w czterech segmentach zastosowań.Bieżnikowane opony Goodyeara mają podobny karkas, skład mieszanki oraz wzorybieżnika, jak w odpowiadających im nowych oponach. Dlatego oferują doskonałeparametry pracy, przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacjipojazdu oraz zmniejszają negatywny wpływ na środowisko naturalne.

 

Tragiczny bilans na drogach

Świąteczny weekend już za nami. Niestety nie mamy najlepszych wieści. W tymroku było znacznie gorzej niż w poprzednim. Na polskich drogach zginęło 28osób, a 315 zostało rannych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018