Wyszukiwałeś:

317

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 317

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe jest jednym z trzech aut terenowych oferowanych aktualnie w Polsce. I mimo że wyglądem Hyundai Santa Fe bardziej przypomina SUV-a jest też świetnie nadającym się autem do jazdy po wymagających bezdrożach. Zaprezentowany w 2000 roku Hyundai Santa-Fe został pięć lat później zastąpi...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Subaru Impreza: Wart zakupu jednak nie dla rajdowców

5 Bardzo dobrze wykonany, elastyczny silnik,idealnie się prowadzi. Samochód dla wymagających użytkowników, którzy niepotzrebuja "wyścigówki"

 

Wątek na forum: Klasa C przyłapana

Bardzo ładny tylko tyl mnie sja nie podoba ~Stoiczis

 

Wątek na forum: Fiat Croma: CD nastąpił - Croma jedzie dalej

Jeżdżę Cromą z ilnikem 150 km. Rzeczywiście spalanie jest naprawdę niskie. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. drażnią drobiazgi takie jak brak uchwytu na napoje, zbyt mały zakres regulacji kierownicy i co mnie wkurza - po włączeniu spryskiwacza szyby przedniej nie cały płyn trafia na szyb...

 

Wątek na forum: Fiat Croma

super auto/// ~brava112

 

Fiat wśród liderów eksportu

W ubiegłym roku bardzo dobre wyniki produkcyjne uzyskał Fiat Auto Poland SA.Wielkość eksportu natomiast stawia tę firmę na czele polskichprzedsiębiorstw eksportujących swoje produkty.

 

Udany rok Fiata

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Fiat Auto Poland SA, które dzisiaj (25.03)obradowało w Bielsku - Białej, zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rokobrotowy 2004. To kolejny rok, który dobrze zapisał się w historii spółki.

 

Zmiana kategorii dolnoślaskich dróg wojewódzkich

Zgodnie z uchwałami Sejmiku Województwa Dolnośląskiego od poczatku2012 roku zmieniły się kategorie dwóch dróg wojewódzkichna Dolnym Śląsku.

 

Nowy Ford Mustang - znamy ceny

Rozpoczęte w dniu wczorajszym poznańskie targi motoryzacyjne były okazją dopolskiej premiery nowego Forda Mustanga. Przy okazji poznaliśmy ceny tego,oczekiwanego przez wielu, sportowego modelu Forda. Cenniki startują od 148.400zł.

 

Ford Mustang 2,3 l EcoBoost: Spotkanie z legendą

Nowy Ford Mustang robi wrażenie wyglądem i charakterem. Wywołuje sympatię uinnych kierowców. Amerykańska legenda nareszcie jest dostępna wEuropie i to z silnikiem, który ma bardziej pasować do mieszkańcaStarego Kontynentu. Mustang z silnikiem EcoBoost nieźle sobie radzi na drodze.Gdy opadnie zachwyt, to przychodzi rozczarowanie, bo po zaczynasz patrzeć naniego zupełnie inaczej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019