Wyszukiwałeś:

32

. Znaleziono 2652 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 32

Spróbuj też wyszukać: blad 32

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2652 wszystkich):

Wątek na forum: Przebudowa drogi nr 560 Brodnica – Sierpc

Z Brodnicy do Rypina są tylko 24km - skąd więc podana w artykule odległość 32km? Z moich informacji wynika, że mają być remontowane jeszcze inne odcinki DW560 - min. w powiecie sierpeckim (mazowieckie) odcinek od Bonisławia w stronę Sierpca. Czy ktoś jeszcze jest w stanie to potwierdzić?

 

Obwodnica Sulechowa

W drugiej połowie października 2006 roku oddana została do użytku obwodnicamiasta Sulechów w ciągu drogi krajowej nr 32.

 

Budują, remontują, planują

Wiosenna pogoda w styczniu umożliwiła kontynuację prac budowlanych nadrogach. Na krajowych szlakach przez Wielkopolskę ekipy firm drogowych pracująjednak w ograniczonym zakresie.

 

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Obwodnica Proszowic za 32 mln zł

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował opodpisaniu umowy na budowę obwodnicy Proszowic, która znajdzie się wciągu drogi wojewódzkiej nr 776. Ponad 3 km odcinek drogi będziekosztować 32 mln zł.

 

Zielona Góra zainwestuje w drogi

W ciągu najbliższych trzech lat Zielona Góra zamierza wydać około 140mln zł na realizację inwestycji drogowych na terenie miasta. Za te pieniądzema powstać kilka nowych dróg i rond. Przebudowane zostaną takżeistniejące drogi, m.in. Trasa Północna (w ciągu drogi krajowej nr 32).

 

221km/h koło szkoły

221 km/ h – to prędkość z jaką mknął na DK 19 kierowca Seata Leona.Zatrzymany przez policjantów lubartowskiej drogówki 32-letnimieszkaniec powiatu radzyńskiego nawet nie wyraził skruchy. Tydzień temu tensam mężczyzna został  zatrzymany przez tego samego policjanta zaprzekroczenie prędkości o ponad 67 km/h i wyprzedzanie w miejscuniedozwolonym.

 

Wnioski w sprawie obwodnicy Kargowej

Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę (PnB) obwodnicy Kargowej, w ciągu droginr 32 między Sulechowem a Wolsztynem, złożyła GDDKiA z końcem  2009 r.w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Jednocześnie został równieżzłożony wniosek o PNB do WUW w Poznaniu ze względu na lokalizację kilkusetmetrowego odcinka obwodnicy na terenie woj. Wielkopolskiego.

 

Wątek na forum: Budowa autostrady A2 - nowy wykonawca na nowych warunkach

Sprawa budowy autostrad została spaprana przez tkz rozdawaczy koncesji co doprowadziłło do ustawienia bardzo wysokich cen na budowane odcinki I tak w 2006 prasa podawała " Długi na 62,4 km odcinek płatnej autostrady z Torunia do Grudziądza będzie kosztować 3 mld 145 mln zł - ujawnił wczoraj n...

 

Nowe ronda w Grodzisku Wlkp.

Trwają prace remontowe na drodze krajowej nr 32 odc. Grodzisk Wielkopolski -Ptaszkowo o długości niespełna 3 km. Wykonawcą robót dla tego odcinkajest firma Eurovia Polska S.A., która wyłoniona została w wynikupostępowania przetargowego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019