Wyszukiwałeś:

321

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 321

Spróbuj też wyszukać: 325

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

 

Mercedes Klasa C: Rewelacja!

5 Znakomity samochod, taki wlasnie jakioczekujemy po Mercedesie.

 

Wątek na forum: Kabriolet Punto

moim zdaniem przypomina mi Peugeot'a 307 CC ~ktoś

 

Wątek na forum: Tylko dwie gwiazdki Aveo

2 gwiazdkowy Aveo...to się chłopcy wysilili po prostu zgroza ogarnia wszystkich na myśl że Chevrolet tak zawalił sprawe i olał swoich klientów. Chciałbym widzieć kolizje tego Aveo z 12-letnim mercedesem który w standardzie ma od dawna 2 poduszki powietrzne...Nie wiem czy coś by po Aveo zo...

 
 

Wątek na forum: Fiat Grande Punto

no dla mnie bomba ~hiszpan

 

Wątek na forum: Fiat Grande Punto Abarth

świetnei wyglądające auto z doskonałym wyposarzeniem i osiągami, do "setki" w niecałe 8 sekund, prędkośc maksymalna ponad 200 km/h to wyniki prawdziwego sportowca, a to wszystko z silnika 1,4 z turbiną o mocy 155 koni, a do tego to wszystko można miec za kwote nie przekraczającą 60 tysi...

 

Lubuskie: zamknięte odcinki dróg i przeprawy

Część dróg w Lubuskiem została zamknięta. Nieprzejezdne są m.in.drogi wojewódzkie 292 Bytom Odrzański – Drogomil i 315 NowaSól – Przyborów. W Nowej Soli zamknięte są al. Wolności iul. Wodna. Nie działa również żadna z przepraw promowych wwojewództwie lubuskim.

 

Milion na odnowę dróg po powodzi w Lubuskim

Promesę 1 mln zł dotacji otrzymało Lubuskie na remont drogi na odcinkuLubięcin-Tarnów Jezierny. Pieniądze zostały przyznane w ramachpodziału  środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowychna 2012 r. To jedna z dróg w Lubuskiem uszkodzonych podczas powodzi w2010 r. Dzięki dotacji wyremontowany zostanie ok. 2km odcinek zniszczonejnawierzchni.

 

Historia silników Diesla w ciężarówkach Mercedes-Benz

W dziedzinie rozwoju silników wysokoprężnych do aut użytkowychMercedes-Benz od zawsze pozostaje pionierem. 90 lat temu, jesienią 1922 roku,trzy egzemplarze prototypowej ciężarówki OB2 o ładowności pięciu tonwyjechały na tor firmy Benz w Mannheim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019