Wyszukiwałeś:

324

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 324

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Wszystko o samochodach Infiniti FX

Infiniti FX to największy a zarazem najdroższy w gamie model marki Infiniti. W przeciwieństwie do pozostałych modeli, nie jest oferowany wyłącznie w jednej wersji silnikowej - obok wersji FX37 można zamówić także potężną, ośmiocylindrową wersję FX50.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Renault Megane: Wart swej ceny

4.75 efektywna automatyczna klimatyzacja,bardzo dobre "trzymanie się" drogi, stabilny w szybko pokonywanych ostrychzakrętach, po 5 latach brak oznak rdzy, zamknięty od spodu przedziałsilnikowy, dobrej jakości materiały wykończeniowe, niskie zużycie ...

 

Wątek na forum: BMW Road Show

Jak to jest polska impreza to czemu sie nazywa road show? ~Marcin

 

Wątek na forum: Jak ustawic zebarek

mam problem poniewasz nie potrafie ustawic zegarka w aucie moze ktos wie niech pisze ~kamil

 

Mniej wypadków, zabitych i rannych, ale więcej pijanych

873 mniej zabitych, 6.191 mniej rannych i 4.974 mniej wypadków drogowych– to optymistyczne statystyki na polskich drogach w 2009 r. Niestetyciągle wielu wsiada za kierownicę po alkoholu. Policjanci zatrzymali wzeszłym roku 173.324 takie osoby. Statystyka bezpieczeństwa ruchu drogowego wminionym roku jest mimo to najbardziej optymistyczna od 10 lat.

 

Lubuskie: zamknięte odcinki dróg i przeprawy

Część dróg w Lubuskiem została zamknięta. Nieprzejezdne są m.in.drogi wojewódzkie 292 Bytom Odrzański – Drogomil i 315 NowaSól – Przyborów. W Nowej Soli zamknięte są al. Wolności iul. Wodna. Nie działa również żadna z przepraw promowych wwojewództwie lubuskim.

 

Popowodziowe utrudnienia na drogach Dolnego Śląska

Kierowcy w dalszym ciągu mogą napotkać na popowodziowe utrudnienia na drogachwojewódzkich Dolnego Śląska. Nieprzejezdne są m.in. odcinkidróg wojewódzkich nr 455 i 324.

 

Regulamin konkursu "Zrób zdjęcie i zostań pilotem rajdowym"

Regulamin konkursu "Zrób zdjęcie. Zostań pilotem rajdowym".

 

Tak drogo jeszcze nie było

Polskie rafinerie mają najwyższe ceny hurtowe paliw od 2004 roku. W PKN Orlenbenzyny drożeją o 33-38 zł/t, a o 45 zł/t olej napędowy. Po doliczeniu 23%VAT daje to wartość brutto: 5,20 zł za litr Pb95 i 5,18 zł za litr ON.

 

Milion na odnowę dróg po powodzi w Lubuskim

Promesę 1 mln zł dotacji otrzymało Lubuskie na remont drogi na odcinkuLubięcin-Tarnów Jezierny. Pieniądze zostały przyznane w ramachpodziału  środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowychna 2012 r. To jedna z dróg w Lubuskiem uszkodzonych podczas powodzi w2010 r. Dzięki dotacji wyremontowany zostanie ok. 2km odcinek zniszczonejnawierzchni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019