Wyszukiwałeś:

325

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 325

Spróbuj też wyszukać: 320 bmw 325 1998r

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Volkswagen Sharan: POLECAM

4.75 Ogólnie rzecz biorąc dobry rodzinno -firmowy samochód, doskonale sprawdzający się zarówno w codziennej pracy jaki na wakacjach.

 

Wątek na forum: Evo Junior debiutuje

Nie wiem dlaczego nie pokazujecie zdjęć, które są dostępne na oficjalnej stronie ? Czyżby konieczna zgoda ? Niestety nie można dodać linku :-( Szkoda, bo autko prezentuje się ciekawie. ~Witek

 

Hyundai Tucson: Kolejny SUV

Kompaktowy SUV ma być raczej namiastką auta terenowego, znacznie lepiej maspisywać się na utwardzonych nawierzchniach, w ruchu miejskim. Propozycjątakiego auta jest Hyundai Tucson, który w tym roku dołączył do ofertykoreańskiego producenta.

 

Amerykańskie krążowniki nad Wisłą!

Proste i masywne linie nadwozia, solidnie wykończone wnętrza oraz potężnesilniki. Czy takie cechy mogą być gwarantem sukcesu? Amerykańska markaCadillac zaczyna coraz szerzej rozkładać skrzydła na naszym rynku,wprowadzając do sprzedaży trzy nowe modele: Escalade, STS oraz SRX.

 

Koreańskie bliźniaki

Terenowo-rekreacyjny Hyundai Tucson oraz Kia Sportage stanowią dowód,że niewielkie modyfikacje techniczne oraz celne pomysły handlowe w przypadkujednego z nich potrafią zróżnicować rynkowe losy tych bliźniaczychkonstrukcji.

 

325 koni pod maską Insigni

Opel Insignia, zdobywca tytułu Car of the Year 2009, już wkrótcedostępny będzie w najmocniejszej wersji OPC z silnikiem 2,8 V6 turbo.Oficjalna premiera 7 maja na wystawie samochodowej w Barcelonie.

 

GM przymierza się do inwestowania na Śląsku

Nowy projekt motoryzacyjny wart 325 mln zł może zostać ulokowany na Śląsku.Amerykański General Motors przymierza się do uruchomienia nowego projektu wPolsce - chce jednak grantu ze strony Polski. O pozyskanie inwestycji starająsię też Rosjanie i Niemcy -  informuje Puls Biznesu.

 

325 km/h Octavią

Octavia RS dołączyła do legendarnego klubu pojazdów Bonneville,które zdołały złamać barierę prędkości 325 km/h.

 

Milion na odnowę dróg po powodzi w Lubuskim

Promesę 1 mln zł dotacji otrzymało Lubuskie na remont drogi na odcinkuLubięcin-Tarnów Jezierny. Pieniądze zostały przyznane w ramachpodziału  środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowychna 2012 r. To jedna z dróg w Lubuskiem uszkodzonych podczas powodzi w2010 r. Dzięki dotacji wyremontowany zostanie ok. 2km odcinek zniszczonejnawierzchni.

 

Insignia OPC i 325 KM

Topowy model w gamie Opla już niedługo doczeka się najmocniejszej odmiany. Wwersji OPC pod maską pracować będzie 325 koni mechanicznych. Do tego OpelInsignia dostał zmienione podwozie i szereg detali stylistycznych, dziękiktórym będzie się odróżniać do standardowych, nie tak mocnychwariantów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019