Wyszukiwałeś:

328

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 328

Spróbuj też wyszukać: bmw e46 320d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Audi A4: Szkoda płacić za markę

4.25 Auto "w młodości" miało szeregpaskudnych awarii (np. pęknięcie popychacza zaworowego). Problemem jestsynchronizator 3. biegu, który pęka i mieli całą skrzynię (w tej chwili mamtrzecią przy przebiegu dochodzącym do 400 tys. km). Elektronika też ...

 

Wątek na forum: 307 sedan z Argentyny

Akurat ten sedan jest z przed liftingu. Peugeot 307 sedan bardzo podobny do Focusa Sedana. Nie wiem dlaczego Peugeot go nie oferuje na naszym rynku. Nie dawno postanowiono że do naszych salonów trafi C4 sedan więc może to tylko kwestia czasu i już wybiegając w przyszłość na naszym rynku ujrz...

 

BMW Concept Car 328: (Aero)dynamizm

BMW zaprezentowało swój najnowszy model studyjny 328 Mille Miglia TouringCoupe. Niemiecka marka chce w ten sposób zademonstrować swoje technicznemożliwości tworzenia aut przyszłości bazując na historycznychosiągnięciach.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Rusza remont na trasie Kamienna Góra - Borówno

Na 24 lipca br. zaplanowano rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr367 na trasie Kamienna Góra - Borówno. ponad (2,6 km). Kosztywykonania remontu wyniosą ponad 2 mln zł. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 
 
 

Coraz bliżej końca...

Do 21 maja zakończą się prace na kolejnych obiektach inżynierskichzlokalizowanych w ciągu dróg wojewódzkich Dolnego Śląska.Remonty wymagały wprowadzenia objazdów oraz powodowaly utrudnienia wruchu.

 

Rozpoczyna się remont DW 328

Od naprawy przepustu rozpocznie się remont drogi wojewódzkiej nr 328. WNowym Kościele (powiat złotoryjski, woj. dolnośląskie) znajduje sięuszkodzony podczas majowej powodzi przepust. Prace zakończą sie pod koniecpaździernika bieżącego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019