Wyszukiwałeś:

338

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 338

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Wszystko o samochodach Jaguar S-Type

Historia Jaguara S-Type sięga lat 60-tych. Pierwsze wersje w 1964 roku zostały zbudowane na bazie legendarnej sportowej, a zarazem luksusowej limuzyny Jaguar Mk II. Od tego czasu Jaguar S-Type przeszedł kolejno kilka generacji trzymając ten sam, wysoki od wielu lat poziom stylistyczny i jakościow...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Audi A4: dobre auto

4.5 szybkie, bezawaryjne, mało pali, chybanadal prestiżowa marka

 

Wątek na forum: Obwodnica Krakowa - remont A4

Dobrze, że potrafimy wykorzystac unijne pieniądze ~patriota

 

Car of the Year - cz.10

W ubiegłym roku najlepszym samochodem został wybrany Renault Megane. O tym,kto triumfuje w tym roku, przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

 

Coraz bliżej końca...

Do 21 maja zakończą się prace na kolejnych obiektach inżynierskichzlokalizowanych w ciągu dróg wojewódzkich Dolnego Śląska.Remonty wymagały wprowadzenia objazdów oraz powodowaly utrudnienia wruchu.

 

DW 338 i 455 w remoncie

Po zimowej przerwie kontynuowane są prace rozpoczęte w ubiegłym roku - remontdrogi wojewódzkiej nr 338 - odcinek między Starym Wołowem a Wołowem(ponad 2 km) oraz w Kamieńcu Wrocławskim DW 455 (o,5 km) na Dolnym Śląsku.Prace zakończą się w połowie maja br.

 

Spadki nie są głębokie

W listopadzie 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 858nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to mniej niż w listopadzie ubiegłego roku o 4,6%, jak i mniejniż w październiku bieżącego o 3,3%. Niezła sytuacja w ostatnim miesiącuna rynku nowych samochodów ciężarowych i używanych autobusówspowodowała, że spadek nie był aż tak głęboki.

 

Tragiczny długi weekend na drogach

Tegoroczny, trwający cztery dni, pierwszolistopadowy długi weekend jak zwykle,niestety, zebrał swoje śmiertelne żniwo. W 338 wypadkach śmierć poniosło38 osób.

 

Znamy oferty na budowę obwodnicy Nysy

Opolski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradprzedstawił oferty na realizację budowy obwodnicy Nysy w ciągu drógkrajowych nr 46 i 41. Do przetargu wystartowało 8 oferentów. Ofertyrozpoczynają się od ponad 307 mln zł do blisko 492 mln zł. Kosztorysinwestorski opiewał na kwotę 426 milionów złotych.

 

Toyota ponownie najcenniejszą marką motoryzacyjną

Już po raz 11. Toyota okazała się najbardziej wartościową markąmotoryzacyjną na świecie, która została wyceniona na 42,4 mlddolarów. W łącznym rankingu Best Global Brands japońska markauplasowała się na ósmej pozycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019