Wyszukiwałeś:

340

. Znaleziono 477 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 340

Spróbuj też wyszukać: 338

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 477 wszystkich):

Volvo 340: volvo 340 - "kant" dla każdego

4.25 volvo 340 - "kant" dla każdego

 

Nowa przeprawa w Brzegu Dolnym

W okolicach Brzegu Dolnego planowana jest budowa nowej przeprawy przez Odrę. Wzwiązku z tym ma zostać przygotowana dokumentacja przedprojektowa,która wskaże optymalną lokalizację dla nowego mostu i drogi mającejpołączyć drogę krajową nr 94 z drogą wojewódzka nr 340.

 

Postępy na budowie obwodnicy Dobroszyc

Trwają prace na budowie obwodnicy Dobroszyc w ciągu DW 340 (woj.dolnośląskie). Dotychczas wykonano tam ok. jednej czwartej przewidzianychzadań. Droga ma być gotowa najpóźniej w listopadzie 2011 r.

 

Uwaga na utrudnienia na dolnośląskiej DW 340

Rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej nr 340 na odcinku międzyTrzebnicą a Cerekwicą (woj.dolnośląskie). Kierowcy podróżujący tądrogą muszą liczyć się z utrudnieniami.

 

DW 340 Trzebnica - Cerkwica jak nowa

Z końcem wakacji kierowcy i piesi mogli skorzystać z odnowionej drogiwojewódzkiej nr 340 łączącej Trzebnicę z Cerekwicą (woj.dolnośląskie).

 

Planują jak połaczyć A4 z S5

Dolnośląscy drogowcy przymierzają się do połaczenia autostrady A4 z drogąekspresową S5. Planowane połączenie będzie nową drogą wojewódzkąstanowiącą część zachodnią odcinka Obwodnicy Aglomeracji Wrocław.Inwestycję podzielono na cztery odcinki, tak by niezależnie od siebierealizować prace. W ostatnim czasie w ramach I odcinka ruszyła budowa nowegomostu na Odrze w Brzegu Dolnym. Odcinki II, III, IV są na etapie wstępnychprac przedprojektowych, które mają być zakończone uzyskaniem decyzji ośrodowiskowych uwarunkowaniach.

 

Obwodnica Dobroszyc już gotowa

Zakończyły się prace przy budowie obwodnicy Dobroszyc DW 340. Nowa droga wwojewodztwie dolnośląskim czeka teraz na pozwolenie na użytkowanie.Inwestycja kosztowała blisko 9 mln zł.

 

Obwodnica Aglomeracji Wrocławskiej połączy A4 z S5

Za kilka lat w okolicach aglomeracji wrocławskiej ma powstać nowa trasakierująca ruch bezpośrednio z autostrady A4 na drogę ekspresową S5 wkierunku Poznania. Nowa droga wojewódzka dodatkowo ułatwi komunikacjępomiędzy sąsiednimi miejscowościami leżacymi wokół stolicy DolnegoŚląska. Trasa będzie miała swój początek na dwóch węzłachautostrady A4 w Kostomłotach i Kątach Wrocławskich i ma liczyć ponad 70 km.W ramach inwestycji ruszyła już budowa nowego mostu na Odrze.

 

Volvo 340: LECIWE AUTO DLA FASCYNATÓW I MAJSTERKOWICZÓW

3.75 VOLVO 340 1,6DL nabyłem od wujka, któryjeździł nim 15 lat. Niestety poza wygodą podróży, auto nie oferuje zbytdużo. Silnik wysokoprężny o pojemności 1,6 rodem z RENAULT5 kiepsko sobieradzi z prawie 2 tonowym autem. Jak już się rozpędzimy na tra...

 

Remont DW 340 w Dąbrowie na Dolnym Śląsku

Trwa remont kapitalny odcinka drogi wojewódzkiej nr 340 w Dąbrowie (woj.dolnośląskie). Podróżujący tamtędy kierowcy muszą się liczyć zutrudnieniami w postaci ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019