Wyszukiwałeś:

341

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 341

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

 

Wątek na forum: Mercedes klasa GL wkrótce w Europie

U nas nowy ML 350 kosztuje 240 000 zł ,a w USA po kursie 3.21 zł kosztuje ... 130 000 zł hahaha i jesze paliwo mają w cenie naszego LPG. No ale głupi naród głosował za UE i socjalizmem . To teraz bulcie złodziejom kase. W USA za 117 000 zł mamy BMW 330i ,a u nas nawet BMW 320d się nie do...

 

Wielka woda w wciąż zagraża drodze wojewódzkiej nr 341

Jeśli doszłoby do przelania się wody przez wał znajdujący się w lesieniedaleko Prawikowa dolnośląska droga wojewódzka 341 zostałabycałkowicie zalana.

 

Most w Brzegu Dolnym – przetarg w toku

W poniedziałek (20 września) rozpoczął się przetarg na budowę mostu naOdrze w Brzegu Dolnym (woj. dolnośląskie) wraz z dojazdami. Wartość projektuwynosi 90 mln zł.

 

Jeszcze w tym roku ruszy budowa mostu w Brzegu Dolnym

Inwestycja - Budowa mostu na rzece Odrze w miejscowości Brzeg Dolny wraz zdrogami dojazdowymi posiada już zezwolenie na realizację inwestycji. Decyzjęwydał  wojewoda dolnośląski. Budowa mostu pochłonie 90 mln zł i mabyć zakończona do końca 2013 roku. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze wtym roku.

 

Powstanie nowy most na Odrze w Brzegu Dolnym

Skanska zajmie sie budową mostu na Odrze w Brzegu Dolnym wraz z siedmiomakilometrami dróg dojazdowych do tej przeprawy. Prace wyniosą 138 mlnzł.

 

Planują jak połaczyć A4 z S5

Dolnośląscy drogowcy przymierzają się do połaczenia autostrady A4 z drogąekspresową S5. Planowane połączenie będzie nową drogą wojewódzkąstanowiącą część zachodnią odcinka Obwodnicy Aglomeracji Wrocław.Inwestycję podzielono na cztery odcinki, tak by niezależnie od siebierealizować prace. W ostatnim czasie w ramach I odcinka ruszyła budowa nowegomostu na Odrze w Brzegu Dolnym. Odcinki II, III, IV są na etapie wstępnychprac przedprojektowych, które mają być zakończone uzyskaniem decyzji ośrodowiskowych uwarunkowaniach.

 

Most przez Odrę w Brzegu Dolnym

Za 138 mln zł w ciągu dwóch lat w Brzegu Dolnym powstanie jeden znajdłuższych mostów w Polsce. Przeprawa na Odrze będzie miaładługość 565 metrów i znacząco skróci podróżmieszkańców gminy Brzeg Dolny do Wrocławia. Dodatkowo powstanie 7 kmdróg dojazdowych. 7 października br., podpisano z wykonawcą firmąSkanska umowę na budowę mostu. Drogi dojazdowe oraz sam most mają byćukończone do końca 2013 roku, a prace ruszą w ciągu dwóch tygodni.

 

Wahadło na DW 341 Brzeg Dolny - Wały

Kierowcy korzystający z drogi wojewódzkiej nr 341 między BrzegiemDolnym, a Wałami będą musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu,które od 1 października zostaną wprowadzone na tej trasie.

 

Most w Brzegu Dolnym spiął oba brzegi Odry

Most w Brzegu Dolnym (województwo dolnośląskie) spiął oba brzegiOdry. Biegnąc w ciągu drogi wojewódzkiej nr 341 połączył gminęMiękinia z położoną gminą Brzeg Dolny. Budowla zastąpi dotychczasowąprzeprawę promową i ułatwi mieszkańcom dojazd do Wrocławia. Połączeniuobu brzegów Odry nie oznacza jednak zakończenia prac. Pierwsi kierowcypojadą nowym mostem we październiku 2013 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019