Wyszukiwałeś:

346

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 346

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Wszystko o samochodach Jeep Compass

Kompaktowy SUV z Ameryki należy do najmłodszych dzieł 4x4 marki Jeep. Oficjalna produkcja samochodu ruszyła w połowie 2006 roku w Belvidere. Jeep Compass dzięki swojej nowoczesnej stylistyce pozwolił producentowi zerwać z dotychczasową konserwatywną linią i wprowadzić zupełnie nową kreskę dla poz...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Opel Vectra: Vectra jaka jest każdy widzi

4.75 Krótko na temat: W podobnychpieniądzach ciężko kupic auto o tak bogatym wyposażeniu. Auto małoawaryjne, rewelacyjnie działająca automatyczna skrzynia biegów (podobnorzadkością jest jej usterka), jeżeli auto jest bezwypadkowe to poraża cisza

 

Wątek na forum: Golf III, rocznik 1994

tylko Legia Warszawa!!!!!!!!!!!! ~Legionista

 

VW nie sprzeda Seata

Podczas spotkania delegacji rządu hiszpańskiego z władzami koncernuVolkswagen AG, niemiecka strona zapewniła, iż nie zamierza sprzedawaćhiszpańskiej marki, a nawet zwiększy swoje zaangażowanie w tym kraju.

 

Taxi Seat

Hiszpański Seat już od kwietnia 2006 roku do swojej oferty wprowadzi specjalnypakiet pozwalający na rejestrację w Niemczech modeli Altea, Toledo i Alhambrajako taksówek.

 

Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

W związku z prowadzonymi na terenie miasta Wrocławia remontami dróg od 26sierpnia obowiązuje zakaz wjazdu do Wrocławia samochodów ciężarowych odopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton jadących drogą nr 8 zkierunku Warszawy, w kierunku Kudowy Zdroju. Samorządowcy miejscowości, przezktóre wytyczony został objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce)domagają się natychmiastowego cofnięcia decyzji.

 

Utrudnienia na drogach wojewódzkich Dolnego Śląska

Sezon remontowy nadal w pełni. Kierowcy muszą zachować szczególnąostrożność  na wielu odcinkach dróg województwadolnośląskiego, gdzie prowadzone są remonty.

 

Dolny Śląsk: do lipca DW 346 i 396 w remoncie

W poniedziałek 19 marca rozpoczyna się remont drogi wojewódzkiej nr 396na odcinku od miejscowości Gaj Oławski do autostrady A4 oraz na drodzewojewódzkiej nr 346 od miejscowości Jaczkowice od drogi krajowej nr 94 wmiejscowości Godzikowice w województwie dolnoślaskim.

 

Utrudnienia na drodze Wrocław - Strzelin

W czwartek, 10 października rusza remont DW395 relacji Wrocław –Strzelin. Inwestycję na zlecenie Dolnośląskiej Służby Dróg i Koleiwe Wrocławiu wykona firma Skanska. Jej wartość wyniesie ponad 7 mln zł.Prace potrwają do połowy listopada.

 

Hybrydy coraz popularniejsze w Polsce

Rynek samochodów łączącymi silniki spalinowy z elektrycznym co rokusię powiększa. W ubiegłym roku w naszym kraju sprzedaż hybryd osiągnęłarekordowy rezultat. Analiticy przewidują, że w 2016 padnie kolejny rekord.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019