Wyszukiwałeś:

348

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 348

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

 

BMW Seria 5: BMW seria 5

5 Piątka to cudowny samochód: daje komfort,rewelacyjne zawieszenie i jeszcze lepsze osiągi przy niewygórowanym spalaniu.Samochód dla prezesa i rodziny.Lista gadżetów do tego samochodu jest bardzodługa, ja najbardziej jestem zadowolony z Head Up - to...

 

Peugeot 308: lepszy niż się spodziewałem:)

5 Mam Peugeota 308 zaledwie 2 miesiące, leczbez problemu po tym czasie można wskazać powyższe zalety (w zdecydowanejwiększości) i kilka wad... mam nadzieję, że nie dojdą nowe... te związanez niezawodnością. Moja obawa podyktowana jest tym, że wcześn...

 

Wątek na forum: Bravo w miejsce Stilo

Będzie tylko Bravo czy Bravo/Brava? A tak poza tym to nazwa Bravo bardziej mi się podoba. ~seeker

 

Wątek na forum: Przyspieszają prace nad A-1

Poparcie dla budowy autostrady A1 jest absurdem poprawnym politycznie (za komuny Gdańsk był bardziej ,,polski" niż Szczecin, obecnie lobby trójmiejskie prezydent- pajac Donald). Warszawa jest jedynym (!) polskim miastem (liczącym sę) z którego do Gdańska jest bliżej niż do Szczecina, z pozos...

 

100 tys. nowych aut we wrześniu

Wrześniowa produkcja samochodów osobowych i dostawczych w Polsceosiągnęła poziom blisko 100 tys. sztuk. To niemal dwukrotnie więcej niżmiesiąc wcześniej. Niestety ten wzrost nie zostanie utrzymany ze względu nakryzys gospodarczy, a co za tym idzie ograniczenie produkcji.

 

Ferrari w kolumbijskiej policji

W niektórych krajach oprócz "zwykłych"radiowozów w służbie policji można spotkać takie samochody jakPorsche, Lamborghini czy choćby Honda NSX. Dużo wody w Wiśle upłynie za nimnasza policja będzie mogła ścigać przestępców egzotycznymi autami.W tej kwestii przegonili nas nawet Kolumbijczycy.

 

Zmiana kategorii dolnoślaskich dróg wojewódzkich

Zgodnie z uchwałami Sejmiku Województwa Dolnośląskiego od poczatku2012 roku zmieniły się kategorie dwóch dróg wojewódzkichna Dolnym Śląsku.

 

Infiniti FX50S Premium: Potulna bestia

Luksusowe SUVy to gatunek zarezerwowany dla tych, których portfelwypchany jest pieniędzmi do tego stopnia, że nie mieści się on w kieszeni ijego właściciel musi nosić go w stylowej torbie. Zakup takiego auta topokazanie światu swojego stylu, klasy i zasobności portfela. Jednak tylkojeden samochód pozwoli wyróżniać się wśród śmietankitowarzyskiej. To Infiniti FX 50S Premium.

 

Hyundai Genesis Coupe: Dar od Boga

W Księdze Rodzaju znajdziemy opis stworzenia świata. Według wierzeń i tegoco w niej zapisano Bóg stworzył świat w ciągu 7 dni i ostatniego dniaodpoczywał. Nie odpoczywał, dotarliśmy do pradawnych zapisków,które mówią, że  Bóg dnia 7 stworzył coś, co fani motoryzacji wielbią najbardziej – tylny napęd.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019