Wyszukiwałeś:

350Z

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 350Z

Spróbuj też wyszukać: nissan 350z

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

350Z uhonorowany

Czytelnicy magazynu Auto Express okrzyknęli model Nissan 350Z zwycięzcą wkategorii "Best Performance" w najnowszym plebiscycie samochodowym. W swojejkategorii pokonał on ponad stu rywali, którzy walczyli o tę nagrodę.

 

Nissan 350Z wygrał z helikopterem

W ostatnią sobotę (15 lipca 2006) na terenie wojskowego lotniska w PruszczuGdańskim odbył się unikalny wyścig. Po płycie lotniska ścigał się Nissan350Z z samolotem akrobacyjnym Zlin 50LS oraz helikopterem Bell 407.

 

Nissan 350Z ponownie wyróżniony

Do długiej już listy nagród Nissan 350Z może dopisać sobie kolejny tytuł.Magazyn Japanese Performance Car of the Year for 2007 przyznał Nissanowi tytuł"Najlepszego samochodu roku 2007".

 

Nissan 350Z: Dla duszy i ciała

Nissan zaserwował swojemu flagowemu, sportowemu modelowi 350Z lifting ciała iduszy. Obok nowych rozwiązań stylistycznych, japońscy inżynierowie dodaliautu nieco więcej mocy.

 

Młodszy brat 350Z

Podczas gdy kilka dni temu japoński Nissan potwierdził debiut odmłodzonejwersji modelu 350Z, to w kuluarach trwają aż do chwili obecnej prace nadautem, które zajmie miejsce w niższym segmencie.

 

Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

Tym razem, w naszych testach prezentujemy auto, które z racji swoichosiągów oraz czego nie da się ukryć, koloru nadwozia, określiliśmymianem "elektryzującej pomarańczy". Model zbierający laury wzawodach driftu i słynący niestety... ze zmęczonych wiekiem panówpodbijających sobie notowania u nastolatek. Zapraszamy na przejażdżkęNissanem 350Z Roadster.

 

Najlepsze auto sportowe wśród używanych

Zespół redakcyjny magazynu What Car? wybrał Nissana 350Z„Najlepszym autem sportowym” w tegorocznej edycji plebiscytu nanajlepszy samochód używany.

 

Na celowniku: Nowy Nissan z rodziny Z

Kuj żelazo póki gorące chciałoby się powiedzieć patrząc na nowągenerację Nissana 350Z. Japońskie Coupe w nowej odsłonie nie tylko uzyskawiększy silnik ale także agresywną sylwetkę zapoczątkowaną przez modelGT-R, którego duży sukces pozwolił Nissanowi ponownie powrócićdo ekstraklasy sportowych maszyn.

 

W 1,2 sekundy do setki!

1.900 koni mechanicznych i czas zaledwie 1,2 sekundy potrzebny aby rozpędzićsię do setki. Wbrew pozorom nie są to dane techniczne odrzutowca tylko osiągiNissana 350Z poddanego przeróbkom technicznym.

 

Wątek na forum: Nissan 350Z Roadster: Muscle Car z Dalekiego Wschodu

"Nissan 350Z: Muscle Car z Dalekiego Wschodu" kto to pisał to nic nie wie o motoryzacjii co to jest Muscle Car niech sprawdzi gdzieś i nie pisze głupot bo nie mogę na to patrzeć ~spec

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019