Wyszukiwałeś:

352

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 352

Spróbuj też wyszukać: zittau kopaczów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Toyota Avensis: To jest dobry samochód

5 Szkoda mi do dzisiaj Toyoty Cariny. To byłbardzo wdzięczny samochod. Ale Avensis 1,8 też jest bardzo dobry. Polecam tym,którzy chca kupić dobre, uzywane auto.

 

Wątek na forum: S-klasa bez dachu

Miałem okazje pojeździś klasą E po liftingu. Ogromna różnica w prowadzeniu, in plus oczywiście:] ~MB

 

Nie ma pieniędzy na obwodnicę

Pod znakiem zapytania staje budowa wschodniej obwodnicy Wrocławia. DrogaBielany - Łany - Długołęka, razem z 13 innymi dolnośląskimi drogami,została skreślona z listy najważniejszych inwestycji Wieloletniego PlanuInwestycyjnego na lata 2008-2013.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Kolejne remonty na dolnośląskich drogach wojewódzkich

W najbliższych dniach kierowców czeka początek utrudnień nadwóch kolejnych odcinkach dolnośląskich drógwojewódzkich. Drogowcy będą odnawiać drogi wojewódzkie nr 374od Grochotowa do Świebodzic oraz nr 352 na odcinku od Radomierzyc do Krzewiny.

 

Sytuacja na dolnośląskich drogach po powodzi

Ulewne deszcze, które w miniony weekend przeszły przez Dolny Śląsk,spowodowały lokalne powodzie i podtopienia. Najbardziej ucierpiał rejon WorkaTuroszowskiego, gdzie rzeka Miedzianka zniszczyła 2/3 Bogatyni. Natomiastprawie 8 metrów miała fala na Nysie Łużyckiej, która przeszłaprzez Zgorzelec. Drogi wojewódzkie Dolnego Śląska równieżucierpiały podczas drugiej tegorocznej powodzi. Kierowcy muszą liczyć się zpoważnymi utrudnieniami.

 

Powódź 2010: odbudowa drogi wojewódzkiej nr 352 Bogatynia – Zgorzelec

Pełną parą idą prace przy odbudowie drogi wojewódzkiej 352 Zgorzelec- Bogatynia. Wykonawca rozpoczął prace przy naprawie 750-metrowego odcinkatrasy od Ręczyna do Radomierzyc, gdy tylko udało się skierować rzekę Witkędo jej koryta. Szybka odbudowa drogi 352 jest koniecznością ponieważ pozwolimieszkańcom dotkniętym kataklizmem na komunikację i umożliwi dotarcienapływającej z całego kraju pomocy humanitarnej.

 

Utrudnienia na drogach wojewódzkich Dolnego Śląska

Sezon remontowy nadal w pełni. Kierowcy muszą zachować szczególnąostrożność  na wielu odcinkach dróg województwadolnośląskiego, gdzie prowadzone są remonty.

 

Na drodze wojewódzkiej nr 352 praca wre

Mieszkańcy powiatu zgorzeleckiego (woj. dolnośląskie) w ciągu kilkunajbliższych miesięcy będą mogli poruszać się po zupełnie nowej ibezpiecznej nawierzchni jezdni. Mowa o remontowanej drodze wojewódzkiejnr 352 na odcinku Radomierzyce-Zatonie.

 

Wątek na forum: Nissan L-352

Witam wszystkich.Ostatnio kupiłem po dość okazałej cenie Nissana L-352 chłodnie rok produkcji 98r. Silnik 3L Turbo Jak zdążyłem sie zorientować nie jest to zbyt popularny model tej marki w naszym kraju ,nie znalazłem żadnych informacji o tym modelu wiem że będzie spory problem z częściami,może kt...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018