Wyszukiwałeś:

354

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 354

Spróbuj też wyszukać: wqałbrzych kamienna-góra dw354 352

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia cee'd

3-drzwiowa Kia pro_cee'd jest trzecią wersją nadwoziową, po 5-drzwiowym hatchbacku oraz kombi (cee'd Sporty Wagon), w rodzinie modelu cee'd. Światowa premiera pro_cee'da odbyła się w 2007 roku na wystawie we Frankfurcie i jeszcze w tym samym roku ruszyła jego produkcja na Słowacji i trafił on do ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mitsubishi Lancer: What you see is what you get

4.5 Czyli ostry, szybki samochód z w miarękomfortowym wnętrzem, nadający się do codziennej eksploatacji

 

Wątek na forum: Czerwone światło dla piratów drogowych

niestety chyba nigdy nie uda sie w pelni wyrugowac "wariatow drogowych" byli, są i bedą, szkoda ze ich wariactwo moze przyczynic sie do smierci lub kalectwa innych, bo gdyby tylko chodzilo o ich zdrowie/zycie to nie byloby czym sie przejmowac. No ale druga strona medalu, dopoki bedą rowni...

 

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

354 km/h - wyjątkowy Aston Martin

Inżynierowie Astona Martina pracują nad samochodem, który jeszcze przedswoją premierą wzbudził dużo emocji. Jest nie tylko najdroższym, ale teżnajszybszym modelem brytyjskiej marki.

 

Sytuacja na dolnośląskich drogach po powodzi

Ulewne deszcze, które w miniony weekend przeszły przez Dolny Śląsk,spowodowały lokalne powodzie i podtopienia. Najbardziej ucierpiał rejon WorkaTuroszowskiego, gdzie rzeka Miedzianka zniszczyła 2/3 Bogatyni. Natomiastprawie 8 metrów miała fala na Nysie Łużyckiej, która przeszłaprzez Zgorzelec. Drogi wojewódzkie Dolnego Śląska równieżucierpiały podczas drugiej tegorocznej powodzi. Kierowcy muszą liczyć się zpoważnymi utrudnieniami.

 

Przetarg na most na Nysie Łużyckiej ogłoszony

Dolnośląscy drogowcy ogłosili  przetarg na budowę mostu granicznego naNysie Łużyckiej. Będzie to trzeci i ostatni odcinek budowanego połączeniamiędzynarodowego biegnącego przez Worek Turoszowski między miastami Hradeknad Nisou (Czechy) i Zittau (Niemcy).

 

Oficjalnie można rozpocząć budowę mostu polsko-niemieckiego

Władze województwa dolnośląskiego oraz  regiony Saksoniipodpisały porozumienie w sprawie budowy i utrzymania mostu pomiędzy miastamiZittau i Sieniawka. Most, który ułatwi komunikację między Polską,Niemcami i Czechami, ma powstać w ciągu dwóch lat.

 

Ekonomiczny, czysty, niezwykle wydajny

Jednym z niepodważalnych atutów wszystkich samochodówciężarowych, dostawczych oraz autobusów produkowanych przez koncernDaimler są starannie dobrane komponenty układu napędowego o wysokiejwydajności. Zapewniają niskie zużycie paliwa, długą żywotność orazwyjątkowo długie okresy międzyprzeglądowe. Imponujące są równieżrozwiązania przyjazne dla środowiska. Mercedes-Benz jako pierwszy producent naświecie wprowadza kompletną gamę silników zgodnych z normą emisjispalin Euro 6 typu heavy duty i medium duty, a tym samym przyjmuje rolę lideraw tej dziedzinie.

 

Polacy kupują więcej nowych aut

Z danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEAwynika, że sprzedaż nowych samochodów osobowych wzrosła o 9,3 proc. wstosunku do poprzedniego roku i wynosiosła ponad 13,7 mln samochodówosobowych. Polski rynek także zanotował wzrost. Z polskich salonówwyjechało w 2015 roku 354 975 aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019