Wyszukiwałeś:

355

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 355

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia Cerato

Kia Cerato to nowość z roku 2004 koreańskiej marki. Model reprezentujący klasę aut kompaktowych pokazuje, że Kia - choć to młoda marka - coraz lepiej odnajduje się w globalnej motoryzacji i, co ważne, w gustach klientów. Kia Cerato bazuje częściowo na elementach modelu Shuma II, aczkolwiek w poró...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Peugeot 206: Tak Warto, jeśli ktos nie lubi ostrej jazdy

4.5 Wózeczek ok, ekonomiczny, co doawaryjności, to na razie ok

 

Wątek na forum: Producent cabrio w Polsce

Ooo... to może taniej będzie można przerobić tradycyjne auto na kabrioleta:) ~Cabrio Fan

 

355 dni do Dodge'a Challengera

Dodge Challenger, którego wersja produkcyjna zostanie zaprezentowana wprzyszłym roku podczas salonu Chicago Auto Show, będzie wytwarzany wkanadyjskiej fabryce DaimlerChrysler.

 

Nowa opona Goodyear z aprobatą Scanii

Nowa opona Goodyear na oś sterującą, Marathon LHS II w rozmiarze 375/50R22.5została zaaprobowana przez Scanię. Nowa opona Goodyeara wykorzystujeTechnologię Max, dzięki czemu dopuszczalne obciążenie przedniej wynosi 8ton, przy zachowaniu minimalnej dopuszczalnej wysokości jezdnej, a sama opona -w porównaniu z innymi oponami na oś sterującą - ma mniejszy wpływ nazużycie nawierzchni oraz obniża zużycie paliwa.

 

Sytuacja na dolnośląskich drogach po powodzi

Ulewne deszcze, które w miniony weekend przeszły przez Dolny Śląsk,spowodowały lokalne powodzie i podtopienia. Najbardziej ucierpiał rejon WorkaTuroszowskiego, gdzie rzeka Miedzianka zniszczyła 2/3 Bogatyni. Natomiastprawie 8 metrów miała fala na Nysie Łużyckiej, która przeszłaprzez Zgorzelec. Drogi wojewódzkie Dolnego Śląska równieżucierpiały podczas drugiej tegorocznej powodzi. Kierowcy muszą liczyć się zpoważnymi utrudnieniami.

 

Większy wybór zimówek dla ciężarowych

Zapotrzebowanie na opony zimowe do samochodów ciężarowych wzrosło poostatnich ciężkich zimach oraz po wprowadzeniu w Niemczech nowychprzepisów dotyczących opon zimowych. Dlatego też firma Continentaluzupełniła linię opon zimowych Scandinavia 2 o pięć nowych rozmiarówopon.

 

HSL2+ i HDL2+ nowe opony Continentala

Komercyjny sukces, jaki odniosły dalekobieżne opony ciężarowe drugiejgeneracji skłonił koncern Continental do rozwoju tej linii produktów.Najnowsze bieżniki HSL2+ i HDL2+ charakteryzują się dłuższymi przebiegamioraz, dzięki nowym mikronacięciom w rowkach, zoptymalizowanymiwłaściwościami jezdnymi.

 

Utrudnienia na DW nr 355 w dolnośląskim

Od poniedziałku, 7 kwietnia, zostanie zamknięta  droga wojewódzkanr 355, między Zawidowem, a Wróciszowem Dolnym w województwiedolnośląskim.

 

Siedmiu chętnych na ekspresową S51

Od 355,8 do 477,1 mln zł wynoszą zaproponowane kwoty za budowę drogiekspresowej nr 51 z Olsztyna do Olsztynka. Podpisanie umowy odbędzie się w IVkwartale br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018