Wyszukiwałeś:

36

. Znaleziono 3027 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 36

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3027 wszystkich):

Wątek na forum: Luksusowe pancerniki

PANCERNE BMW 740 TRAFIONE RAKIETĄ RPG W MASKĘ PRZEJECHAŁO JESZCZE 36 KM. Z PRĘDKOŚCIĄ ŚR. 180 KM/H FIGURANT JADĄCY W TYM SAMOCHODZIE PRZEŻYŁ ZAMACH OBECNIE ODSIADUJE DOŻYWOTNI WYROK ZA ZBROBNIE WOJENNE... PO OGLĘDZINACH STWIERDZONO STOPIENIE SIĘ CZEŚCI SILNIKA OD TEMPERATURY WYBUCHU RAKI...

 

Wątek na forum: Ford Fiesta od 36 600 PLN

To najtańsza kosztuje 36,6 tys.jak w tytule czy 36tys. jak w tekście? ~dociekliwy

 

Ciągnikiem po schodach

Policjanci z komendy w Tczewie zatrzymali 36-letniego kierowcę ciągnika zprzyczepą. Mężczyzna założył się, że zjedzie ciągnikiem ze stromychschodów. Przedmiotem zakładu był litr wódki. Zakład przegrał,ponieważ pojazd zaklinował się.

 

Ford Fiesta od 36 600 PLN

Polski oddział Forda wreszcie ujawnił cennik najnowszej generacji Fiesty. Cenyrozpoczynają się od 36 600 PLN.

 

Rozkopana krajowa „dziesiątka”

Rozpoczęły się intensywne prace na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr10 na trasie Wawrzonkowo - Blinno (powiat lipnowski). Kierowcy poruszający sięna trasie Bydgoszcz – Warszawa muszą liczyć się z dużymi utrudnieniamina ponad 36 km odcinku.

 

I etap obwodnicy Leżajska za ponad 36 mln zł

Ponad 36,5 mln zł będzie kosztować budowa przeszło 4-km odcinka obwodnicyLeżajska w ciągu drogi krajowej nr 77. Będzie to pierwszy etap budowyobwodnicy tej miejscowości.

 

Chevrolet Aveo - nowy maluch w dwóch wcieleniach

Po wprowadzeniu na rynek Chevroleta Cruze, Aveo stracił miano najlepiejsprzedającego się modelu tej amerykańskiej marki. Czy pojawienie się nowejgeneracji tego malucha odmieni ten stan rzeczy? Nowy Chevrolet Aveo debiutujewłaśnie na polskim rynku w dwóch odmianach - jako pięciodrzwiowyhatchback oraz sedan - i do tego w bardzo obiecującej cenie już od 36.490 zł.

 

Wątek na forum: XC90

Volvo wprowadziło w połowie czerwca specjalną ofertę dla modelu XC90 (silniki D3 FWD i D5): - oferta zakupu samochodów XC90 wersji Summum w cenie wersji Kinetic, co stanowi korzyść dla klienta o wartości 36.900 PLN (z VAT). - oferty zakupu wersji R-Design oraz Executive w cenie niższej o 36.90...

 

Wątek na forum: Peugeot 207: Rasowy mieszczuch

"Taniej w tym segmencie możemy mieć tylko Opla Corsę (36.900 zł) oraz Renault Clio (37.500 zł), jednak z dużo słabszymi silnikami"... hmmm... ja tam bym znalaz jeszcze kilka innych tanszych samochodow z segmentu B. podaje za cennikami zamieszczonymi na tej stronie: GRANDE PUNTO (36.700), F...

 

Majówka na drogach

Długi majowy weekend już za nami. Choć pogoda nie rozpieszczała w tym roku,to i tak spore grono Polaków w te dni wyruszyło na majówkę. Ijak zwykle na drogach było dość niebezpiecznie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019