Wyszukiwałeś:

362

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 362

Spróbuj też wyszukać: 346 347

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia Magentis

Kia Magentis jest średniej klasy limuzyną oferującą ciekawe wyposażenia i bardzo dobry komfort jazdy. Samochód powstał w oparciu o wspólną pracę dwóch oddziałów koreańskiej marki: Hyundai Motor Company i Kia Motors Corporation. Nowa Kia Magentis została zaprezentowana na targach IAA we Frankfurci...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nissan Micra: Watro się zaprzyjaźnić z tym autkiem, mimo drobnych aczkolwiek denerwujących minusów.

4.5 Jest to moja druga micra. Pierwsząjeździłem od nowości to był model K-11 r.1996. 170 tys km BEZ AWARII.Wymieniałem tylko, przy 120 tys.km., łączniki stabilizatora z tyłu orazklocki z przodu. Układ wydechowy, rozrząd był OK.Serwisowałem tylko i

 
 

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

VW: Duża fala awarii w USA

Volkswagen ogłasza akcję serwisową dla 362 tys. samochodów jakie trafiły narynek Stanów Zjednoczonych. Powodem tej decyzji jest defekt świateł stopu wmodelach Jetta i New Beetle.

 

Rakieta Brabusa

Jedna z najbardziej znanych na świecie niemieckich firm specjalizujących sięw profesjonalnym tuningu samochodów marki Mercedes przygotowała pojazd onazwie 'Rocket' oparty na modelu CLS.

 

Utrudnienia w ruchu na granicy

W wyniku intensywnych opadów deszczu nastąpiły uszkodzenia i lokalnepodtopienia dróg dojazdowych do granicy państwa w rejonie Jakuszyc iCzerniawie Zdrój (woj. dolnośląskie). Obecnie można już dotrzeć doprzejścia granicznego w Czerniawie Zdrój - informuje Komenda Główna StrażyGranicznej.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

362 konie w Golfie

Okazuje się, że nawet w Volkswagenie Golfie R mocy nigdy za wiele. FirmaB&B opracowała specjalny program tuningowy dla modelu, dzięki czemu możedysponować mocą do 362 koni mechanicznych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019